۵ شخصیت شیطانی رزیدنت اویل که نباید در بازی‌های بعدی غایب باشند

۵ شخصیت شیطانی رزیدنت اویل که نباید در بازی‌های بعدی غایب باشند

5 شخصیت شیطانی رزیدنت اویل که نباید در بازی‌های بعدی غایب باشند؛ شرورهای فراموش شده رزیدنت اویل منتظر بازگشت در ریمیک‌های آینده هستند!

در مقاله امروز در مورد 5 شخصیت شیطانی برجسته رزیدنت اویل صحبت خواهیم کرد که ممکن است در آینده دوباره آنها را در بازی‌های جدید، ریمیک یا ریمستر ببینیم زیرا شایسته حضور دوباره با قابلیت‌های نسل جدید هستند.

سری Resident Evil تعدادی از نمادین‌ترین شخصیت‌های شرور را ارائه کرده است که اثری پاک‌نشدنی بر ما گذاشته‌اند، از مغز متفکر شیطانی آلبرت وسکر گرفته تا هیولای وحشتناک نمسیس که بی‌امان بازیکنان را در اطراف راکون سیتی، تعقیب می‌کند.

وجود چنین حریفان شیطانی استثنایی باعث شد داستان این بازی‌ها سرگرم‌کننده‌تر و دراماتیک‌تر شود، به‌ویژه در راه زنده ماندن از آن‌ها یا رویارویی با آن‌ها، با این حال، بسیاری از شروران سری Capcom شهرت زیادی کسب نکردند، حتی اگر با توانایی‌ها یا نقشه‌هایشان متمایز بودند.

این شخصیت‌ها سزاوار توجه بیشتری بودند، اما کم توجهی صورت گرفته باعث شد کاملاً فراموش شوند.

از این رو در مقاله امروز در مورد 5 شخصیت شیطانی برجسته رزیدنت اویل صحبت خواهیم کرد که ممکن است در آینده بار دیگر با آن‌ها ملاقات کنیم، چرا که شایسته حضور دوباره با قابلیت‌های نسل جدید هستند.

مورگان لنزدیل از رزیدنت اویل مکاشفات در حال صحبت با تلفن Morgan Lansdale5. مورگان لنزدیل در بازی Resident Evil: Revelations

شخصیت شرور اصلی در Resident Evil Revelations، مورگان لنزدیل Morgan Lansdale، شاید به اندازه ویلیام برکین یا وسکر شناخته شده نباشد، اما از نظر اعمال و تأثیراتی که آنها ایجاد می‌کنند، به اندازه این دو نفر بی رحم است.

یک شهر کامل به نام Terragrigia توسط ماهواره‌ای به نام Regia در آتش سوخت، در ابتدا مشخص نیست که چه کسی پشت این عمل شنیع بوده است، اما با گذشت زمان جیل ولنتاین و سایر اعضای BSAA متوجه می‌شوند که همه چیز زیر سر مورگان لنزدیل بوده است.

پشت هر اتفاقی که در تلاش ناامیدانه برای گسترش قدرت خود در FBC رخ داد، نام مورگان می‌درخشید.

او یک شرور واقعاً شیطان صفت بود که یکی از بدترین جنایات تاریخ فرنچایز را به خاطر قدرت و مقام مرتکب شد، و با این حال آنچه او انجام داد به ندرت در مورد آن صحبت یا حتی بحث می‌شود.

شاید به این دلیل که Revelations یک بازی فرعی و مهجور بود. انحصاری موقتی برای 3DS، که مهجوریت آن را حداقل در کشور ما حتی بیشتر می‌کند…

از طرفی بازی رزیدنت اویل مکاشفات با انبوهی از شخصیت‌های جدید و جذاب منتشر شد که در میان بسیاری از این تازه واردان کاریزماتیک، برای مورگان سخت است که برجسته باشد.

اکسلا جیونه بازی رزیدنت اویل 5 Excella Gionne مقاله 5 شخصیت شیطانی رزیدنت اویل که نباید در بازی‌های بعدی غایب باشند4. Excella Gionne در Resident Evil 5 – مقاله 5 شخصیت شیطانی رزیدنت اویل که نباید در بازی‌های بعدی غایب باشند

اکسلا به عنوان شریک جرم وسکر در رزیدنت اویل 5 Resident Evil 5 عمل میشکند که به دلیل موقعیت بالای او در Tricell بسیار مفید است.

زیرا او در بیشتر سفرهای جالب کریس و شوا در بازی نقش خاری را در پای آن‌ها بر عهده دارد، اگرچه او یک مبارز برجسته نیست، چرا که ترجیح می‌دهد معمولاً آنها را از دور به سخره بگیرد یا یک هیولای مرگبار Uroboros را آزاد کند تا آنها را از بین ببرد.

اما حقیقت این است که کاریزما و جذابیت محض اکسلا از بسیاری جهات او را تبدیل به یک شخصیت شرور بسیار دوست داشتنی می‌کند.

اما وقتی با معروف‌ترین آنتاگونیست سری، وسکر جفت می‌شود، تمرکز روی او سخت است و مرگ اکسلا دلیل دیگری برای فراموش شدن او بود.

هیولای بازی رزیدنت اویل ویلیج سالواتوره مورئو Salvatore Moreau3. سالواتوره مورو در رزیدنت اویل 8 ویلیج 

سالواتوره مورو Salvatore Moreau به مانند یک گوسفند سیاه مظلوم بود که با سه ارباب دیگر که اتان در جریان ماجراجویی بزرگ خود در رزیدنت اویل 8 با آنها روبرو شد، مقایسه شد.

این موجود ضعیف و رقت انگیز تنها یک چیز ساده برای خود می‌خواست: احترام مادر میراندا، به هر طریق ممکن. 

موضوعی که وجهه‌ی او را در بین طرفداران از بین می‌برد و او را بیشتر شبیه برده میراندا می‌کند و با وجود اینکه حریف سرسختی در این رویارویی است، اما در یادها نمی‌ماند.

همچنین منطقه باتلاقی او در نقشه بازی، منطقه‌ای است که بازیکنان در مقایسه با قلعه دیمیترسکو یا خانه ترسناک و مخوف Beneviento که گاهی اوقات به دلیل سنگینی معماهای موجود در آن کمی سخت می‌شود از آن عبور کرد، خیلی فراموش شدنی است.

و همچنین توانایی سالواتوره برای تبدیل شدن به یک هیولای زیستی که قبلاً بارها در این سری دیده شده، دلیل دیگری است که بسیاری از بازیکنان تقریباً آن را فراموش می‌کنند.

جیمز مارکوس رزیدنت اویل زیرو 5 شخصیت شیطانی رزیدنت اویل که نباید در بازی‌های بعدی غایب باشند2. جیمز مارکوس در بازی Resident Evil 0 – مقاله 5 شخصیت شیطانی رزیدنت اویل که نباید در بازی‌های بعدی غایب باشند

ما همواره از دانشمند شروری به نام جیمز مارکوس شنیده‌ایم که پیشگام تحقیقات خطرناک ویروسی در شرکت آمبرلا بوده است.

با این حال، تماشای او در بهترین دوران جوانی‌اش، در حالی که در پی انتقام‌جویی از همگان است، بسیار جذاب می‌باشد. در بازی رزیدنت اویل زیرو Resident Evil 0، او به صورت یک موجود شبیه به زالو تصویر شده است.

موجودی که قادر است بدن خود را به هر شکلی که بخواهد تغییر دهد و بر زالوها و موجودات دیگر کنترل داشته باشد.

این واقعاً او را از دیگر آنتاگونیست‌های سری متمایز می‌کرد و بسیاری را متوجه این ایده کرد که تحقیقات و آزمایش‌های بیولوژیکی می‌تواند به طرز وحشتناکی پیش برود. 

البته فراموش نکنید که مارکوس یکی از مهم‌ترین شرورهای مجموعه است، زیرا او یکی از بنیان‌گذاران شرکت Umbrella و کمک کننده اصلی به ساخت ویروس کشنده T به شمار می‌رود. 

اما خیلی‌ها او را کاملاً فراموش کرده‌اند و این ممکن است به دلیل انحصاری بودن موقت بازی نیز باشد، زیرا Resident Evil 0 در سال 2002 ابتدا برای گیم کیوب GameCube منتشر شد. و بسیاری از بازیکنان در آن زمان از گیم پلی کلاسیک و سنتی سری کمی خسته شده بودند.

با این حال، هنوز چیزهای زیادی در مورد این مرد مرموز و هویت واقعی او وجود دارد که اطلاعات کمی از آنها از طریق پرونده‌ها و اسنادی که ربکا و بیلی می‌توانند در بنیاد آموزش آمبرلا پیدا کنند، فاش شده است، که تا حدودی به سوابق و داستان مشارکت او با وسکر می‌پردازد. 

ریکاردو ایروینگ بازی رزیدنت اویل 5 مقاله 5 شخصیت شیطانی رزیدنت اویل که نباید در بازی‌های بعدی غایب باشند1. ریکاردو ایروینگ در بازی Resident Evil 5

اگرچه وسکر شرور اصلی رزیدنت اویل 5 بود، اما در واقع تا نیمه‌های داستان ظاهر نمی‌شود و تا آن زمان کریس ردفیلد و شریکش شوا آلومار در مأموریتی هستند تا یک فروشنده سلاح‌های زیستی به نام ریکاردو Ricardo Irving را شکار کنند.

ایروینگ، که شخصیتی بسیار معمولی و کمی طعنه آمیز دارد، تضاد خوبی با شخصیت کریس، که در کل بازی با شخصیت بسیار جدی خود ارائه می‌شود، ایجاد می‌کند.

اما حقیقت این است که ظاهر نشدن زیاد ریکاردو در بازی و مرگ ناگهانی دلایل مستقیم بسیاری از بازیکنان بود که علیرغم ایفای نقش مهمی در داستان بازی، او را کاملاً فراموش کردند.

در مقاله امروز، درباره قدرتمندترین و فراموش‌شده‌ترین شخصیت‌های شیطانی رزیدنت اویل صحبت کردیم که ممکن است در بازی‌های بازسازی‌شده آینده دوباره ببینیم، از جمله مورگان لنزدیل، ریکاردو ایروینگ، اکسلا جیونه و دیگران که واقعاً سزاوار فرصتی برای حضور دوباره هستند. 

نظرات خود را با ما در میان بگذارید، از نظر شما افراد شروری که بیشترین تاثیر را در روند وقایع فرنچایز بازی رزیدنت اویل دارند، چه کسانی هستند؟ مقالات بازی ساویس‌گیم را از دست ندهید. اگر مایل بودید کانال روبیکا، کانال تلگرام و صفحه‌ی اینستاگرام ساویس‌گیم را دنبال کنید. همچنین می‌توانید ویدیوهای گیم پلی بازی‌های مختلف را در کانال یوتیوب ساویس‌گیم تماشا کنید.

 

بیشتر بخوانید:

بازی رد دد ریدمپشن ریمستر باید اشاراتی به آرتور مورگان داشته باشد

در مسیر رستگاری: 10 لحظه‌ی قهرمانانه‌ی آرتور مورگان

شیطانی‌ترین آزمایشات تاریخ در فرانچایز Resident Evil

نقد و بررسی Gears of War 4؛ چرخ دنده‌های جنگ دوباره به حرکت در آمده‌اند

تاریخ عرضه Demon’s Souls و Ghost of Tsushima برای کامپیوتر جعلی است

5 4 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها