تبلیغات در ساویس‌گیم

ساویس‌گیم به یاری خدا توانست در مدت زمان اندکی به رسانه‌ای مرجع و پربازدید تبدیل شود. روزانه هزاران نفر به مطالب ما مراجعه می‌کنند و مقالات پربازدیدی را در رتبه یک گوگل داریم.

ساویس‌گیم در زمینه پذیرش تبلیغات حساسیت بالایی دارد و جنبه‌های مختلفی را مورد ارزیابی قرار می‌دهد، همین موضوع منجر به بالا رفتن اعتبار و جایگاه سایت در موتورهای جستجو شده است.

ساویس‌گیم در زمینه تبلیغات و مطالب اسپانسرینگ رویکرد کاملاً شفاف و صادقانه را اتخاذ می‌کند و از شیوه‌های فریبنده و غیرحرفه‌ای برای جذب کلیک یا بازدید بیشتر استفاده نخواهد کرد. رویکرد حرفه‌ای ساویس‌گیم منجر به حفظ اعتبار، رضایت مخاطب و بازدهی بهتر شما خواهد شد.

شما می‌توانید برای تبلیغات در ساویس‌گیم، ضمن معرفی خودتان و ذکر نام رسانه، محصول یا خدمتی که قصد تبلیغ آن را دارید، از طریق ارسال ایمیل  ارسال پیام در تلگرام یا مراجعه به کانال ساویس‌گیم و ارتباط در روبیکا با ما در تماس باشید.

درباره ساویس‌گیم لوگوی ساویس‌گیم

قوانین تبلیغات در ساویس‌گیم

قبل از سفارش آگهی در ساویس‌گیم به قوانین زیر توجه فرمایید:

  • حجم بنرهای تبلیغاتی باید کمتر از ۸۰ کیلو بایت باشد.
  • ساویس‌گیم هیچ گونه مسئولیتی در قبال ارائه خدمات یا محصولاتی که تبلیغ آنها در سایت قرار می‌گیرد نخواهد داشت.
  • ساویس‌گیم هر موقع تصمیم بگیرد می‌تواند تبلیغ سفارش دهنده را حذف کند و مبلغ باقیمانده از سفارش تبلیغات به حساب مشتری عودت خواهد شد.
  • در صورت وجود هر گونه مشکل از طرف تبلیغ دهنده مبلغ پرداختی برگشت داده نخواهد شد.
  • در صورت سفارش به صورت 3 ماهه و 6 ماهه تخفیف ویژه شامل تبلیغات خواهد شد.

سفارش رپرتاژ آگهی در ساویس‌گیم

شرایط رپورتاژ آگهی در ساویس‌گیم: متن رپورتاژ آگهی توسط شما نگارش می‌شود و ساویس‌گیم تنها آن را بررسی و ویرایش می‌کند تا اشکالات نگارشی آن را رفع نماید. در هر رپورتاژ آگهی حداکثر مجاز به استفاده از ۳ تصویر و ۳ لینک هستید. برای هر رپورتاژ آگهی حداقل یک تصویر با کیفیت نیاز است.

تبلیغات در ساویس‌گیم عکس بلندگو صفحه خندان نمودار رشد و سیبل با تیری در خال

قصد سفارش تبلیغ و رپورتاژ در ساویس‌گیم را دارید؟

ارسال ایمیل  ارسال پیام در تلگرام