سلب مسئولیت، شرایط استفاده و حریم خصوصی

به نام خدا

سلب مسئولیت، شرایط استفاده و حریم خصوصی

۱. دسترسی و استفاده کاربر از ساویس‌گیم، مشروط به رعایت قوانین مندرج در این صفحه و ضوابط و شرایط آتی است. شما با ورود به وبسایت ساویس‌گیم، بدون هیچ‌گونه محدودیت و شرطی، موارد را پذیرفته و در صورت عدم موافقت با آن، لازم موکد است بلافاصله استفاده از این سایت را متوقف نمایید. ورود کاربران به پلتفرم‌های ساویس‌گیم به‌ منظور استفاده از اطلاعات و محتوای ارائه شده توسط رسانه ساویس‌گیم به معنای آگاه بودن و در حکم امضاء و پذیرفتن قرارداد و همچنین سیاست‌های حفظ حریم شخصی ساویس‌گیم است.

۲. ساویس‌گیم یک مجله خبری و تحلیلی است که به شکل بی‌طرف اخبار، مقالات، اموزش‌ها، راهنمای خرید، بررسی و موارد دیگر را منتشر می‌کند. اطلاعات منتشر شده در این وبسایت و سایر کانال‌های ارتباطی ما فقط جنبه مطالعاتی و اطلاع‌رسانی دارند و هیچگونه پیشنهاد خرید، عدم خرید، هرگونه پیگیری، تجارت و معامله را نمی‌دهد.

۳. اطلاعات تحلیلی، گزارشی، راهنمای خرید و آموزش‌های منتشر شده در وبسایت ساویس‌گیم بر اساس اطلاعات موجود قابل دسترس برای همه افراد در وبسایت‌های رسمی در سطح اینترنت جمع آوری شده است. ساویس‌گیم هیچ‌گونه مسئولیتی در مورد صحیح یا غلط بودن این اطلاعات ندارد.

۴. کاربران و استفاده کنندگان از محتوای سایت، موظف هستند قبل از اتخاذ تصمیم مبنی بر خرید، عدم خرید، هرگونه پیگیری و معامله تجاری، نسبت به معتبر بودن اطلاعات و نظرات تحقیق کنند و تمامی مسئولیت انتخاب کاربران و استفاده کنندگان بر عهده خود شخص است. وبسایت ساویس‌گیم هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال ضرر و زیان افراد مختلف، شخصیت‌های حقیقی و حقوقی، ندارد.

۵. تمامی قیمت‌هایی که در وبسایت موجود است، از فروشگاه‌های مختلف جمع‌آوری می‌شوند و ممکن است بروزرسانی نشوند. تمامی قیمت‌ها و سایر اطلاعات راهنمای خرید و آموزش، جنبه اطلاع رسانی دارند و نباید از آنها و بر اساس آنها برای اهداف تجاری و معاملاتی یا حتی حقوقی و کیفری و موارد مربوطه استفاده کنید.

۶. ساویس‌گیم هیچ مسئولیتی در قبال ضرر و زیان احتمالی ناشی از مطالب مندرج اعم از تصویری، نوشتاری، ویدیویی و صوتی را بر عهده نمی‌گیرد.

۷. کلیه مطالب، مقالات، آموزش‌ها، راهنماها، اطلاعات و… ساویس‌گیم کاملاً «رایگان» است و هیچ هزینه‌ی مستقیمی بابت آن از کاربران اخذ نمی‌شود. ساویس‌گیم این حق را برای خود محفوظ می‌داند که مانند هر وبسایت دیگری، هزینه‌های خود را از راه تبلیغات تأمین کند. ساویس‌گیم فقط نمایش‌دهنده تبلیغات است و هیچ نظری درباره محتوای تبلیغاتی ندارد و آنها را رد یا تأیید نمی‌کند. مسئولیت بررسی، تحقیق، ثبت نام و فعالیت در پلتفرم‌های تبلیغ شده توسط ساویس‌گیم با «کاربران» و تمامی استفاده کنندگان است.

۸. ثبت کامنت از طرف کاربران، به منزله تأیید و انتشار آن در ساویس‌گیم نیست! همه کامنت‌ها در صورت امکان قبل از انتشار از طرف ساویس‌گیم بررسی خواهند شد و فقط کامنت‌هایی که قوانین را رعایت کرده باشند منتشر می‌شوند. به دلیل حجم بالای کامنت‌ها، تأیید و انتشار آن‌ها ممکن است حدأکثر تا 24 ساعت بعد از ثبت زمان ببرد. کاربران سایت برای ثبت کامنت موظف هستند قوانین این بخش را رعایت کنند. کامنت‌های زیر منتشر نخواهند شد:
– هر کامنتی که حاوی الفاظ رکیک، توهین به اقوام و شخص باشد.
– کامنت‌هایی که حاوی اطلاعات تماس یا آیدی شبکه‌های اجتماعی هستند.
– کامنت‌هایی که به هر شکلی حاوی تبلیغات باشند.
– کامنت‌هایی که حاوی اطلاعات غلط باشند.
– کامنت‌هایی که از اشخاص حقیقی در آنها نام برده شود.
– کامنت‌هایی که حاوی لینک باشند.
– کامنت‌هایی که از طرف ذینفعان یا دست اندرکاران پلتفرم‌های کلاهبردار به قصد گمراه کردن یا فریب مردم نوشته شده باشند.

۹. کامنت‌های نوشته شده توسط «کاربران» و خوانندگان در ساویس‌گیم صرفاً نظر شخصی افراد است و ساویس‌گیم هیچ نظری درباره آنها ندارد و آنها را تأیید یا رد نمی‌کند. ساویس‌گیم فقط نمایش‌دهنده نظرات است و هیچ نظری درباره محتوای آنها ندارد و آنها را رد یا تأیید نمی‌کند. مسئولیت بررسی، اعتبارسنجی، راستی آزمایی و سایر موارد مندرج در ساویس‌گیم با «کاربران» و تمامی استفاده کنندگان است.

۱۰. وبسایت «ساویس‌گیم» حق دارد بدون اطلاع قبلی، محتویات وبسایت را تغییر بدهد.

۱۱. «ساویس‌گیم» هیچگونه مسئولیتی در برابر تبعات ناشی از هرگونه استفاده از مضامین این سایت را بر عهده نمی‌گیرد.

۱۲. «ساویس‌گیم» به هیچ عنوان ضمانت نمی‌کند که اطلاعات موجود در این سایت، دقیق، کامل، به روز یا بدون خطا باشند.

۱۳. تکثیر، نمایش، تغییر، انتقال یا توزیع داده‌های موجود در این وب سایت بدون اجازه کتبی صریح قبلی ممنوع است و پیگرد قانونی دارد.

۱۴. استفاده از محتوای این وبسایت به منزله‌ی پذیرش تمامی این قوانین است.

۱۵. این وبسایت در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌کند.

۱۶. کلیه حقوق مالکیت معنوی سایت محفوظ است.

سلب مسئولیت حقوقی و کیفری

در حالی که تمام تلاش‌ها برای اطمینان از صحیح و به روز بودن اطلاعات مندرج در این سایت انجام شده است، ساویس‌گیم نمی‌تواند هیچ گونه مسئولیتی را اعم از حقوقی و کیفری، قانونی یا غیر قانونی در قبال هر گونه اشتباه یا کوتاهی بپذیرد.

مطالب و محتوای موجود در این سایت فقط برای اهداف اطلاعات عمومی ارائه شده است و به منزله مشاوره حقوقی یا هر نوع مشاوره حرفه‌ای دیگر نیست. ما هیچ مسئولیتی در قبال ضرر و زیان ناشی از اتکا به اطلاعات مندرج در این سایت نمی‌پذیریم و هیچ ضمانتی، صریح یا ضمنی، ارائه نمی‌دهیم.

اطلاعات موجود در این سایت نباید مبنای تصمیم گیری در مورد انتخاب و اتخاذ یک اقدام خاص باشد. همچنین نباید به عنوان مشاوره حقوقی و مالی به آن اعتماد و اکتفا کرد یا به عنوان جایگزینی برای مشاوره تخصصی دقیق در موارد فردی در نظر گرفته شود.

هیچ چیز موجود در این سایت به منزله پیشنهاد، درخواست و توصیه در مورد هر محصول سرمایه‌ای یا پیشنهاد فروش یا درخواست پیشنهاد برای خرید هر گونه کالا و خدمت نیست. ساویس‌گیم توصیه می کند که قبل از هر گونه تصمیم گیری، مشاوره حرفه‌ای مستقل خود را دریافت کنید.

ساویس‌گیم هیچ ادعای مسئولیتی در مورد خسارت ناشی از استفاده از هر گونه اطلاعات ارائه شده، از جمله هر نوع اطلاعاتی که ناقص یا نادرست است، نمی‌پذیرد.

لینک‌ها، نظرات، هرگونه محتوا و پیوندها به معنای تأیید صحت اطلاعات موجود در آن یا نظرات بیان شده توسط ساویس‌گیم نیست.

ساویس‌گیم هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای لینک شده یا ارجاع شده از این صفحات ندارد. سوالات و نظرات مربوط به اطلاعات مربوط به این پیوندها و محتوا باید برای پاسخ و بررسی به صورت رسمی و کتبی ارسال شود.

هیچ بخشی از این سایت را نمی‌توان به هر شکل یا به هر وسیله‌ای بدون مجوز کتبی قبلی از ساویس‌گیم تکثیر، توزیع یا بازنشر کرد.

تمامی حقوق محفوظ است.