به نام خدا

درباره ساویس‌گیم

ساویس‌گیم در تاریخ 1399/9/9 با این هدف که دیدگاه جدیدی ارائه دهد و توجهات را به مسائل ارزشمندتر معطوف کند، راه‌اندازی شد. ما در ساویس‌گیم علاوه بر نگاه کارشناسی و تخصصی به شاخص‌های فرهنگی و اخلاقی نیز توجه ویژه‌ای داریم. ساویس‌گیم همیشه در تلاش است تا ارزشمندترین اخبار و اطلاعات هنر هشتم، بازی‌های ویدیویی، را به مخاطبان ارائه دهد. البته ما در اولویت بعدی به سینما و فناوری نیز می‌پردازیم و مخاطبان انیمه هم می‌توانند از مقالات معرفی و تحلیل انیمه در ساویس‌گیم بهره‌مند شوند.

در اینجا خبری از کلیک بیت و محتوای زرد نخواهد بود، ساویس‌گیم متشکل از یک تیم حرفه‌ای و با سابقه است، تیمی که اعتبار خود را به‌خاطر چند کلیک بیشتر خرج نمی‌کند.

درباره ساویس‌گیم لوگوی ساویس‌گیم

ساویس‌گیم به چه معنا است؟ فلسفه این نامگذاری چیست؟

هنگامی که قصد راه‌اندازی این سایت را داشتیم، از مدت‌ها قبل هدف و چشم‌اندازمان را مشخص کرده بودیم؛ ساویس‌گیم قرار بود با تمرکز بر ارائه محتوای ارزشمند و ارزش نهادن به اخلاقیات، یک تجربه‌ی جدید به گیمرها و مخاطبان ارائه دهد. ما برای این‌که رسالتمان را برجسته کنیم، تصمیم گرفتیم که این هدف و آرمان را در نام سایت نیز تجلی بخشیم. پس از کلی تحقیق و بررسی نام‌های اصیل ایرانی، به «ساویس» رسیدیم که به معنای گرانمایه و ارزشمند است. اینگونه بود که ساویس‌گیم متولد شد تا برای مخاطبان گرانمایه محتوایی ارزشمند ارائه دهد. ان‌شاءالله که در این مسیر رستگار شویم.