نکات مهم برای تسلط بر مبارزات Prince of Persia: The Lost Crown

نکات مهم برای تسلط بر مبارزات Prince of Persia: The Lost Crown

بازی شاهزاده ایرانی تاج گمشده، سخت‌تر از آن چیزی است که تصور می‌کنید. در ادامه به عنوان راهنمای بازی شاهزاده ایرانی تاج گمشده، نکات مهم برای تسلط بر مبارزات Prince of Persia: The Lost Crown را به شما ارائه خواهیم کرد.

بیشتر بخوانید:  لحظات ویژه داستان شاهزاده ایرانی Prince of Persia که به شهرت سری کمک کردند 

گیم پلی بازی شاهزاده ایرانی تاج گمشده

نکات مهم برای تسلط بر مبارزات Prince of Persia: The Lost Crown

جاخالی دادن از حملات حریف کلید پیروزی است

می‌توان گفت که اگر شما مکانیک اثرگذار روی حریف را در هر بازی پیدا کنید، معمولاً هميشه یا اکثر اوقات از همان حرکت استفاده خواهید کرد و همین امر را می‌توان در مورد بازی پرنس اف پرشیا لاست کراون Prince of Persia: The Lost Crown نیز گفت، با این حال، تفاوت‌هایی نیز در این بازی وجود دارد. مزایا و معایب این روش بسیار دقیق‌تر پیاده‌سازی شده است. مزیت اصلی جاخالی دادن این است که شما می‌توانید به طور معمول از آسیب هر حمله‌ای جلوگیری کنید. به عنوان مثال، اگر با موفقیت حمله درخشش زرد دشمن را مسدود کنید، می‌توانید یک حرکت فینیشر سریع انجام دهید. با این حال، جنبه‌های منفی نیز وجود دارد. وقتی حمله را خیلی زود بلاک می‌کنید یا سعی می‌کنید با یک حمله درخشان قرمز مقابله کنید، صفحه‌نمایش را با خون‌آلود می‌بینید که به معنای آسیب شدید است.

مهم است که حریف خود را زیر نظر داشته باشید و در زمان مناسب با او مقابله کنید. همچنین باید الگوی حمله کلی هر دشمن را به خاطر بسپارید تا بتوانید در هر بار بازدید از همان منطقه از ضربه خوردن جلوگیری کنید. به خاطر داشته باشید که برخی از دشمنان – غیر از باس‌ها – وجود دارند که اثرات ویژه دارند.

مقاله مرتبط:  سیستم موردنیاز بازی شاهزاده ایرانی تاج گمشده Prince of Persia: The Lost Crown 

شاهزاده سارگون در حال شلیک تیر به دشمن نکات مهم برای تسلط بر مبارزات Prince of Persia: The Lost Crown

راهنمای مبارزات بازی شاهزاده ایران تاج گمشده

چندضرب و کمبوهای زیادی وجود دارد

شما می‌توانید از سلاح‌های سارگون مانند دو شمشیر، کمان و چاکرام استفاده کنید تا ترکیبی از بیش از شش حمله را به راحتی انجام دهید. نمونه‌ای از آن پرتاب دشمن به هوا با انجام یک حمله به سمت بالا با شمشیر و غیره است. حملات شمشیر، پرتاب تیر برای تنظیم مجدد کمبو و حمله دوگانه دیگر با ضربات عادی، سپس او را با یک حمله رو به پایین به زمین برگردانید.

بسیاری از کمبوهای دیگر نیز وجود دارد که می‌توانید در بازی اجرا کنید و می‌توانید با آموزش با آرتابان در نزدیکی تاجر The Mage آن‌ها را یاد بگیرید، در اوایل بازی می‌توانید به او دسترسی پیدا کنید و مهم است که این آموزش را به پایان برسانید، چرا که چند آیتم مفید به عنوان پاداش به شما می‌دهد.

مطلب مرتبط:  بررسی بازی شاهزاده ایرانی تاج گمشده Prince of Persia: The Lost Crown 

شاهزاده سارگون در حال تاب خوردن پرنس اف پرشیا لاست کراون

راهنمای بازی شاهزاده ایرانی تاج گمشده

همیشه کمانداران را اولین هدف خود قرار دهید

با پشت سر گذاشتن چند ساعت اول شروع به ورود به مناطق سخت‌تری خواهید کرد، زیرا بازی فرض می‌کند که تا به حال با مکانیک آن آشنا هستید. این مناطق معمولا شاهد تله‌ها و یک دشمن یا گروه کوچک و از همه کلاس‌ها هستند. از بین دشمنانی که با آن‌ها روبرو خواهید شد، کمانداران باید همیشه هدف اول شما باشند، بعد دشمنان پروازی هستند، زیرا می‌توانند از راه دور به شما آسیب برسانند، که وقتی همزمان با دشمنان دیگر می‌جنگید بسیار آزاردهنده است. طفره رفتن از این دشمنان دشوار است زیرا حملات آن‌ها از زاویه‌ای غیر طبیعی انجام می‌شود.

بیشتر بخوانید:  رتبه بندی بازی های Prince of Persia شاهزاده ایرانی 

شاهزاده سارگون در حال بپر بپر در جنگل نکات مهم برای تسلط بر مبارزات Prince of Persia: The Lost Crown

راهنمای بازی Prince of Persia: The Lost Crown

بدانید چه زمانی باید تسلیم شوید – نکات مهم برای تسلط بر مبارزات Prince of Persia: The Lost Crown

بازی شاهزاده ایرانی تاج گمشده یک نقشه عظیم را ارائه می‌دهد که با دقت و تنوع طراحی شده است و آزادی زیادی برای کاوش در آن به شما می‌دهد. به عنوان مثال می‌توانید تا حدودی در همان ساعات اولیه به منطقه‌ای برسید که به پایان بازی نزدیک باشد. با این حال، دشواری دشمنانی که در این مناطق با آنها روبرو هستید، بالا است.

این منجر به سناریوهایی می‌شود که ممکن است در جایی قرار بگیرید که به راحتی شکست بخورید، و مهم است که بدانید چه زمانی وارد چنین منطقه دشواری می‌شوید و چه زمانی باید مراحل خود را دوباره راه‌اندازی کنید، زیرا این به شما کمک می‌کند مجموعه‌ای از کریستال‌هایی که اگر به مبارزه ادامه دهید و شکست بخورید را نجات دهید.

مرتبط:  بررسی بازی Prince of Persia: The Forgotten Sands 

گردنبند و طلسم های بازی شاهزاده ایرانی تاج گمشده

راهنمای بازی پرنس اف پرشیا لاست کراون Prince of Persia: The Lost Crown

طلسم را با دقت انتخاب کنید

همه سلاح‌هایی را که می‌توانید در بازی به دست آورید خیلی زود به دست خواهید آورد، اما تنها چیزی که تا انتها به دست خواهید آورد طلسم‌ها هستند. شما همچنین تعداد محدودی حرز دارید که سارگون می‌تواند از آن‌ها استفاده کند.

در حالی که در حین کاوش در بازی می‌توانید اسلات‌های طلسم بیشتری دریافت کنید، همیشه مهم است که از بین آن‌ها مطابق با سبک بازی خود انتخاب کنید، به عنوان مثال، اگر سبک تهاجمی را دوست دارید، می‌توانید از تمام حرزهایی استفاده کنید که آسیب سلاح‌های شما را افزایش می‌دهند.

بهترین بخش این است که می‌توانید هر طلسم را که می‌گیرید ارتقا دهید، و این باعث افزایش یا کاهش تعداد اسلات‌های مورد نیاز شما نمی‌شود، این کار را می‌توان با صحبت با Kaheva The Blacksmith انجام داد، و شما به کریستال‌ها و سکه خشایارشا برای ارتقاء کامل نیاز خواهید داشت.

خب دوستان نظرتان درباره بازی پرنس اف پرشیا لاست کراون چیست؟ مقالات بازی ساویس‌گیم را از دست ندهید. اگر مایل بودید کانال روبیکا، کانال تلگرام و صفحه‌ی اینستاگرام ساویس‌گیم را دنبال کنید. همچنین می‌توانید ویدیوهای گیم پلی بازی‌های مختلف را در کانال یوتیوب ساویس‌گیم تماشا کنید.

 

5 2 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها