مهمترین چیزهایی که امیدواریم در Red Dead Redemption 3 ببینیم

مهمترین چیزهایی که امیدواریم در Red Dead Redemption 3 ببینیم شخصیت بازی رد دد 3 رد دد ریدمپشن 3 رد دد ردمپشن 3 کابوی

مهمترین چیزهایی که امیدواریم در Red Dead Redemption 3 ببینیم؛ اکثر طرفداران سری معروف غرب وحشی سر این موضوع اتفاق نظر دارند که Red Dead Redemption 3 فقط یک پیش درآمد دیگر در مقطعی از تاریخ گروه خلافکاری ون در لیند Van Der Linde نخواهد بود. برخی طرفداران دوست دارند رد دد ریدمپشن 3 در دوره جدیدی جریان داشته باشد، مثلاً در زمان جنگ داخلی آمریکا و شخصیت‌های جدیدی را ارائه دهد.

شما احتمالاً نقش یک قانون‌شکن را در رد دد ردمپشن 3 ایفا خواهید کرد که در این دوران تلاش می‌کند در انزوا زندگی کند و تلاش می‌کند تا زنده بماند. در خلال ماجراجویی نیز با شخصیت‌های جالبی آشنا خواهید شد و احتمالاً گروه خودتان را راه‌اندازی می‌کنید.

مهمتر از همه، ما امیدواریم که انتشار بازی رد دد ریدمپشن 3 زمان زیادی طول نکشد، مثلاً در سال ۲۰۳۰ عرضه شود، زیرا یک نسل کامل از بازیکنان و طرفداران قدیمی خود را از دست خواهد داد. در این مقاله در مورد برجسته‌ترین مواردی که امیدواریم در بازی Red Dead Redemption 3 شاهد آن باشیم صحبت خواهیم کرد.

نوشتار مرتبط:  10 بازی ویدیویی که بیشترین خطوط دیالوگ را دارند 

شخصیت زن رد دد مهمترین چیزهایی که امیدواریم در Red Dead Redemption 3 ببینیم

شخصیت اصلی رد دد 3

رد دد 3 باید مشکل سفر سریع را حل کند

سفر سریع یا فست تراول یکی از ضعیف‌ترین جنبه‌های بازی رد دد 2 RDR2 در نظر گرفته می‌شود و بسیاری از طرفداران این سری را به دلیل محدودیت‌های شدید در دنیای وسیعی که بازی ارائه می‌دهد ناامید می‌کند. برای پیمودن مسافت‌های طولانی باید یک ایستگاه قطار پیدا کنید و سوار یکی شوید، یا یک راننده کالسکه پیدا کنید و کرایه را برای سوار شدن و رسیدن بپردازید.

زمانی که بتوانید نقشه چادر آرتور را بخرید، فقط می‌توانید یک سفر بی بازگشت به مناطقی که قبلاً از آن‌ها بازدید کرده‌اید داشته باشید. از آنجایی که شما نمی‌توانید به همان روش به اردوگاه خود بازگردید و در نهایت پس از رسیدن به نیمه بازی، این سفر طولانی و رفت و برگشتی در سراسر نقشه خسته کننده می‌شود، حتی اگر جهان بزرگ، متنوع و پر از رویدادها، تعاملات و فعالیت‌هایی باشد که در میانه‌های مسیرهای آن رخ می‌دهد.

بنابراین، سیستم سفر سریع واقعی در قسمت سوم مورد استقبال قرار خواهد گرفت، به خصوص اگر بازیکنان را از دردسر سفر و اتلاف وقت در جاده‌ها، به خصوص بین شهرها و مناطقی که قبلاً بازدید کرده‌اید، نجات دهد و مهمتر از همه به سادگی و انعطاف‌پذیری بدون نیاز به خرید هیچ گونه ارتقاء اضافی یا موارد مشابه کار کند.

نوشتار مرتبط:  رمز های رد دد 2 و نحوه فعال‌سازی روی پلی استیشن و ایکس باکس 

نقشه رد دد 3 مهمترین چیزهایی که امیدواریم در Red Dead Redemption 3 ببینیم

آرتور در رد دد 3

کنار گذاشتن نقشه قدیمی و مناطق قبلی و ایجاد داستانی که در یک دنیای کاملاً جدید اتفاق می‌افتد

ارائه نقشه، شهرها و مناطق جدید امری مسلم است و شکی نیست که همه طرفداران سری در این مورد اتفاق نظر دارند، زیرا انجام مأموریت در همان مناطق قبلی خسته کننده است، مگر اینکه در حد یک فلش بک باشد. مثلاً برای نوستالژی و دیدار با یک شخصیت قدیمی.

طرفداران نقشه جدید با زمین‌های جدید، مکان‌های دیدنی و حیات‌وحش متنوع می‌خواهند تا با مناطق واقعی غرب وحشی مطابقت داشته باشد.

نوشتار مرتبط:  42 حقیقت از رد دد 2 که نمی‌دانید 

آرتور در حال کارت بازی در کمپ رد دد 2

ارائه چیزها و فعالیت‌های بیشتری که بتوانید در دنیای بازی برای آن‌ها پول خرج کنید

شکی نیست که این یک رویای واقعی برای طرفداران Rockstar Gamers و مخصوصاً سری Red Dead است، زیرا بازیکنان همیشه رویدادهای داستانی را با پول هنگفتی به پایان می‌رسانند که نمی‌توانند چیزهایی برای خرج کردن آن پیدا کنند. برعکس جی تی ای که همیشه در آن پول کم می‌آورید!

بازی سوم تقریباً برای هر چیزی که به پول مربوط می‌شود، باید گزینه‌های بیشتری را ارائه دهد، از جمله موضوع سرگرمی و فعالیت‌های جانبی زمانی که در پایان بازی ثروتمند می‌شوید، زیرا در پایان بازی به دست آوردن مبالغ هنگفت پول عقلانی نیست. بعد از تمام تلاش‌ها و کارهایی که انجام داده‌اید باید جایی باشد که بتوانید این پول‌ها را خرج کنید یا نه؟

شاید توانایی خرید خانه، مشاغل یا مزرعه بلافاصله این مشکل را حل کند، به آن توانایی برگزاری جشنواره‌ها و مهمانی‌ها، یا خرید مغازه و غیره را اضافه کنید تا همه چیز برای یک تجربه شبیه‌ساز فراهم باشد. شما قادر خواهید بود چند گاوچران را استخدام کنید که هفت تیر کش‌های ماهر هستند تا از شما در تمام ساعات شبانه روز محافظت کنند یا حتی از بسیاری از اموال خود در سراسر جهان بازی محافظت کنند.

نوشتار مرتبط:  29 حقیقت از رد دد 2 که نمی‌دانید 

آرتور سوار اسب در شهر شب آرتور با اسب سفید در جنگل بارانی

سیستم شبیه‌سازی زندگی طبیعی را تغییر دهید و آن را قابل تحمل‌تر و ساده‌تر کنید

طرفداران این سبک بازی با توجه به تعداد سیستم‌های شبیه‌سازی در بازی با هم اختلاف نظر دارند، برخی آن را مسخره می‌کنند و برخی از آن حمایت می‌کنند و آن را دوست دارند، اما نمی‌توان انکار کرد که برخی از کارهایی که بازیکنان در RDR2 باید انجام می‌دادند برای یک بازی ویدیویی کمی مضحک بود، علیرغم اینکه خیلی واقعی کار شده.

این واقعیت که مردم متوجه‌عدم حمام کردن آرتور می‌شوند و اینکه فراموشی او برای غذا خوردن تا چه حد بر وزن و ظاهر او تأثیر می‌گذارد، برای یک بازی با این سبک شاید کمی اغراق‌آمیز باشد، اما شخصاً این ریزه کاری‌ها و جزئیات را دوست داشتم. با این حال عده‌ای هم بودند که علاقه‌ای به این حجم از شبیه‌سازی نداشتند.

به هر روی این نوع بازی‌ها باید در ارائه چنین سیستم‌های شبیه‌سازی ساده‌تر و ملایم‌تر باشند و کمی از پیچیده‌تر کردن مسائل دوری کنند تا بازیکنان بیشتری را جذب نمایند و آن‌ها را به تکمیل بازی تشویق کنند.

نوشتار مرتبط:  جان مارستون یا آرتور مورگان بهترین شخصیت رد دد کدام است؟ 

آرتور در حال اسب سواری در جنگل رد دد 2

رد دد ریدمپشن 3 باید حرکت و جابه‌جایی را نرم‌تر و انعطاف پذیرتر کند

با بازگشت به موضوع استقامت آرتور در رد دد 2، این چیزی بود که بازیکنان معمولاً در بازی‌های بزرگ جهان باز نیازی به نگرانی در مورد آن نداشتند، اما آرتور یکی از کندترین شخصیت‌های بازی در تاریخ بازی‌های ویدیویی است و قهرمان قسمت بعدی باید از این مکانیک آزاردهنده دوری کند. البته شاید این کند بودن برای این باشد که سخت‌افزار قدیمی زیر بار گرافیک سنگین بازی ذوب نشوند!

با توجه به اینکه آرتور نیاز زیادی به حرکت و دویدن دارد، ماهیت بیش از حد واقع گرایانه بازی برای بازیکنان بسیار خسته کننده می‌شود، به خصوص زمانی که بازیکنان مجبور می‌شوند آهسته راه بروند زیرا آرتور نمی‌تواند برای مدت طولانی بدود. نکته بعدی هوش مصنوعی و کنترل اسب است، زمانی که اسب اشتباهاََ به درخت می‌خورد و تلف می‌شود یا به سنگ گیر می‌کند و می‌افتد.

انعطاف‌پذیری در حرکت و تحمل خستگی شدید و واقع بینانه به بازیکنان لذت بیشتری از بازی می‌دهد، زیرا این یک بازی است و نه زندگی واقعی و بازیکنان لازم نیست برای یک گشت و گذار ساده در نقشه این میزان صبوری به خرج دهند و حواسشان به استقامت اسب و غذا دادن به آن و غیره باشد.

نوشتار مرتبط:  دلایلی که شما را به بازی کردن رد دد 2 ترغیب می‌کنند 

رد دد آنلاین

ارائه یک حالت چند نفره بدون مشکل که ارزش تجربه داشته باشد

نمی‌توان انکار کرد که حالت چندنفره آنلاین RDR2 یکی از مواردی بود که در قسمت قبلی بسیار مورد توجه قرار گرفت، اما برخی از طرفداران این سری را ناامید کرد، زیرا هنگام عرضه بسیاری از باگ‌ها در آن وجود داشت که باید اصلاح می‌شدند و چیزهایی که بازیکنان می‌خواستند رفع شوند. اما Rockstar توجه کافی به آن‌ها نداشت.

بنابراین Rockstar باید در هنگام انتشار RDR3 در صورت داشتن حالت چند نفره در هنگام عرضه، در مورد این موضوع حساس و ضروری کار بسیار بهتری انجام دهد. انتظار می‌رود که هر بازی با این اندازه دارای برخی خطاهای فنی در حالت چند نفره خود باشد، به خصوص در ابتدا. اما باید تلاش بیشتری کرد تا بتوان تجربه کلی ایده‌آل را ارائه کرد، هر مشکلی را خیلی سریع برطرف کرد و به صحبت‌های مخاطبان بازی در مورد چیزهایی که می‌خواهند به دست آورند گوش داد و با توجه به زمان و محدودیت‌ها آن‌ها را اجرا کرد.

نوشتار مرتبط:  بررسی بازی رد دد 2 

سیدی ادلر رد دد 3 تفنگ به دست مهمترین چیزهایی که امیدواریم در Red Dead Redemption 3 ببینیم

داستان رد دد 3

انتشار محتوای اضافی برای قسمت بعدی و غفلت نکردن از آن مانند رد دد 2

یکی از محبوب‌ترین چیزهایی که Red Dead Redemption اصلی ارائه کرد، DLC Undead Nightmare بود که طرفداران مدت زیادی است آن را بازی می‌کنند! بسیاری انتظار انتشار چیزی شبیه به آن برای قسمت دوم یعنی RDR2 را داشتند، اما از اینکه راک استار تا به امروز چیزی مشابه منتشر نکرده، شوکه و سرافکنده شدند و همین امر باعث شد بسیاری از توسعه دهندگان مادهای متعددی برای بازی بسازند تا این جنبه را جبران کنند.

بنابراین بازیکنان بسیار امیدوار خواهند بود که Rockstar دی ال سی مشابه برای رد دد 3 منتشر کند و بخشی از محتوای دانلودی مطابق با داستان اصلی باشد، زیرا ممکن است ماموریت‌های اضافی مربوط به طرح داستان یا روایت داستانی برای برخی شخصیت‌ها وجود داشته باشد، از پرداختن به شخصیت‌های منحصربه‌فرد بازی گرفته تا حتی سایر محتویات اضافی.

در مقاله امروز در مورد برجسته‌ترین مواردی که امیدواریم در بازی Red Dead Redemption 3 شاهد آن باشیم و نکات منفی که باید از آن‌ها دوری کند صحبت کردیم و واقعاً امیدواریم که Rockstar خیلی وقت کشی نکند.

نظرات و دیدگاه‌های خود را با ما در میان بگذارید. امیدوارید در رد دد ریدمپشن 3 Red Dead Redemption 3 شاهد چه چیزهایی باشیم؟ بارزترین چیزهایی که در رد دد 2 چه در حالت داستانی و چه در رد دد آنلاين شما را آزار داد کدامند؟ مقالات بازی ساویس‌گیم را از دست ندهید. اگر مایل بودید کانال روبیکا، کانال تلگرام و صفحه‌ی اینستاگرام ساویس‌گیم را دنبال کنید. همچنین می‌توانید ویدیوهای گیم پلی بازی‌های مختلف را در کانال یوتیوب ساویس‌گیم تماشا کنید.

 

5 2 رای ها
رأی دهی به مقاله

رضا خلف چعباویمشاهده نوشته ها

Avatar for رضا خلف چعباوی

به نام خدا - سلام، رضام. ایمیل کاری: khc.reza@gmail.com

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها