شایعه: جزئیات جدید درباره‌ی رزیدنت اویل ۹ | شخصیت‌ها و گیم پلی بازی

شایعه: جزئیات جدید درباره‌ی رزیدنت اویل ۹ | شخصیت‌ها و گیم پلی بازی

جزئیات جدیدی پیرامون بازی رزیدنت اویل 9 ارائه شده که نوید یک تجربه‌ی منحصر به فرد را می‌دهد.

شایعات بازی Resident Evil 9 بستر اینترنت را پر کرده‌اند و حال یک منبع شناخته شده نیز به جمع افشاگران اضافه شده است.

اطلاعات جدید درباره‌ی شخصیت‌ها و گیم پلی بازی رزیدنت اویل 9 را شخصی با نام کاربری TCMFGames در X به اشتراک گذاشته که در ادامه با شما در میان می‌گذاریم.

جزئیات جدید پیرامون بازی Resident Evil 9

  • قهرمانان بازی: طبق گمانه‌زنی‌ها لیان اسکات کندی و جیل ولنتاین، شخصیت‌های اصلی رزیدنت اویل 9 خواهند بود. اتفاقی که در صورت تحقق فوق‌العاده برای طرفداران رزیدنت اویل خوشحال‌کننده خواهد بود. شاید به لطف بازگشت این شخصیت‌های کلاسیک در رزیدنت اویل 9، شاهد بازگشت به ریشه‌های وحشت و بقا نیز باشیم.
  • نقش جیل ولنتاین در Resident Evil 9: طبق شنیده‌ها، نقش جیل ولنتاین در بازی جدید رزیدنت اویل 9 مشابه نقش شیوا در رزیدنت اویل 5 است. یعنی به عنوان یار کمکی لیون حضور خواهد داشت و شاید شاهد گیم پلی co-op هم باشیم. اثرگذاری جیل در داستان بازی پررنگ خواهد بود.
  • شخصیت‌های کمکی و پشتیبان: احتمالاً شاهد حضور شخصیت‌های بری و ایدا وانگ در رزیدنت اویل 9 باشیم. این شخصیت‌ها برای جیل و لیون خیلی حائز اهمیت هستند و بدون شک منجر به یک لحظات جذاب در بازی خواهیم بود.
  • آمبرلا و BSAA: داستان رزیدنت اویل 8 دیگر واقعاً خسته‌کننده شده و انتظار می‌رود سازندگان از قصه‌ی کسل کننده‌ی خانواده‌ی وینترز فاصله بگیرند. امید می‌رود نقش آمبرلا و BSAA در رزیدنت اویل 9 پررنگ‌تر باشد.

اما در زمینه گیم پلی، منابع متعددی نوید جهان باز شدن Resident Evil 9 را می‌دهند؛ تغییری که برای نخستین بار شاهد آن خواهیم بود.

  • عناصر جهان باز: مکانیک‌های جهان باز برای نخستین بار قرار است در مجموعه‌ی رزیدنت اویل پیاده‌سازی شوند.
  • البته قرار نیست رزیدنت اویل 9 تماماََ جهان باز باشد، بلکه قابلیت اکتشاف و مأموریت‌های جانبی بیش‌تری را ارائه خواهد داد.
  • حالت همکاری و چندنفره: حالت‌های بازی همکاری و چندنفره در بازی‌های ترسناک چندان مورد استقبال قرار نمی‌گیرند. به عنوان مثال بازی Dead Space 3 به دلیل اضافه کردن قابلیت co-op با واکنش منفی طرفداران مواجه شد. اما شاید با حضور لیون و جیل، شاهد یک گیم پلی همکاری جالب بین آن‌ها باشیم.
  • زاویه دوربین: زاویه دوربین سوم شخص به نماد فرنچایز رزیدنت اویل تبدیل شده است. احتمال می‌رود که دوربین اصلی رزیدنت اویل 9 سوم شخص باشد، اما شاید در ادامه دوربین اول شخص هم به بازی اضافه شود. تجربه‌ی بازی ترسناک با زاویه‌ی اول شخص مزیت‌های خاص خود را نیز دارد و حس وحشت بیش‌تری را منتقل می‌کند.

مرتبط: بازی‌های جدید Resident Evil نمی‌توانند Leon را نادیده بگیرند

با توجه به اطلاعات ارائه شده، بازی Resident Evil 9 متفاوت‌ترین تجربه را در بین بازی‌های رزیدنت اویل ارائه خواهد داد؛ بازگشت شخصیت‌های کلاسیک و گیم پلی جهان باز co-op یک تجربه‌ی جدید به طرفداران بازی‌های ترسناک و بقا منتقل می‌کند.

با تمام این اوصاف، نباید فراموش کنیم که تا زمان رونمایی کپکام از رزیدنت اویل 9، این اطلاعات را می‌بایست به عنوان شایعه در نظر بگیریم.

نظر شما درباره‌ی جزئیات فاش شده از رزیدنت اویل 9 چیست؟ موافق این تغییرات احتمالی هستید؟ مقالات بازی ساویس‌گیم را از دست ندهید. اگر مایل بودید کانال روبیکا، کانال تلگرام و صفحه‌ی اینستاگرام ساویس‌گیم را دنبال کنید. همچنین می‌توانید ویدیوهای گیم پلی بازی‌های مختلف را در کانال یوتیوب ساویس‌گیم تماشا کنید.

امتیاز دهید
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها