بررسی بازی The Crew Motorfest

بررسی بازی The Crew Motorfest

تعداد بازی‌های مسابقه‌ای و اتومبیلرانی سال به سال کم‌تر می‌شود تا جایی که نسل 9 تا پیش از این بازی تنها میزبان یک عنوان ماشین سواری نسل جدید بود. حال که یوبیسافت نسخه جدید از مجموعه مسابقه‌ای آرکید خود را منتشر کرده است، گیمرها پس از چند سال با یک بازی ماشین سواری سرگرم کننده مواجه شده‌اند. بررسی بازی The Crew Motorfest را در ساویس‌گیم بخوانید.

نوشتار مرتبط:  سیستم مورد نیاز The Crew Motorfest 

سری بازی‌های Crew کمی عجیب هستند، به عنوان مثال، بازی نخست تا حد زیادی روی داستان‌گویی تمرکز داشت، در حالی که قسمت دوم بیشتر گسترش یافت تا روی کاوش و اضافه کردن وسایل نقلیه بیشتر تمرکز کند. اما بازی فعلی، موتورفست طوری گسترش یافته تا دنیای باز خود را ارائه دهد و از طریق آن یک هویت متمایز پر از رویدادها، شرکت در جشنواره‌های متنوع و غیره ایجاد کرده است. یوبی سافت پیش از این ثابت کرده است که می‌تواند بازی‌های مسابقه‌ای هیجان‌انگیز بساز، حال بیایید بررسی کنیم که این موضوع درباره The Crew Motorfest نیز صدق می‌کند یا خیر.

بازی با یک صحنه سینمایی زیبا، پر از رنگ‌های روشن و سرگرم کننده آغاز می‌شود که احساس شروع رضایت بخشی را به گیمر می‌دهد. پس از آن، بازی شما را با جهان خود آشنا می‌کند. هر وسیله نقلیه‌ای در The Crew Motorfest روش و سبک رانندگی خاص خود را دارد و بازی بسیار رقابتی است. همچنین لازم به ذکر است که سازندگان فراتر از انتظارات عمل کرده‌اند. Motorfest بیش از ۵۰ برند جهانی خودرو و ۶۰۰ وسیله نقلیه قابل بازی را در خود گنجانده است.

در بازی جدید استودیوی Ivory Tower فلسفه خود را در مورد اندازه نقشه کمی تغییر داده است. در بازی اول و دوم نقشه‌ای از ایالات متحده آمریکا با مناطق مختلف آن را دریافت کردیم. با وجودی که در قسمت سوم نقشه‌ای از جزیره‌ای در هاوایی، اوآهو را دريافت می‌کنیم که با وجود کوچک‌تر بودن تنوع بالایی دارد و حس آزادی عمل بیش‌تری را به شما منتقل می‌کند. سازندگان نسبت به بازی‌های قبلی، سرزندگی و رنگ‌های روشن‌تری به بازی The Crew Motorfest اضافه کرده‌اند. همه این تغییرات در بازی هدفمند هستند و به مراسم و رویدادهای مختلف موتورفست اشاره می‌کنند. در اصل این عناصر به هویت جدید بازی تبدیل شده‌اند.

مسابقات آفرود در جزیره آتشفشانی بررسی بازی The Crew Motorfest

درست مثل بازی دوم، Motorfest وسایل نقلیه بسیار متنوعی را ارائه می‌کند که بازیکن می‌تواند امتحان و با آن‌ها ماجراجویی کند. اگر می‌خواهید روی زمین بازی کنید، می‌توانید یک وسیله نقلیه معمولی، سریع، لوکس یا حتی یک ماشین فرمول یک بخرید. این علاوه بر موتورسیکلت‌ها و ماشین‌های آفرود کوچک با چهار چرخ محرک است. اگر عاشق هوانوردی هستید همه نوع هواپیما وجود دارد و وقتی دل را به دریا می‌زنید قایق و قایق تندرو انتظارتان را می‌کشند.

ویژگی‌ای که توجه من را به خود جلب کرد، اول از همه این که برای لذت بردن از این تجربه نیازی به خرید هیچ یک از موارد بالا نیست، تنها کاری که باید انجام دهید این است که به هر رویدادی در نقشه بازی بروید تا در آنجا وسیله نقلیه مناسب رویداد انتخابی را بیابید. یعنی بازی شما را معطل نمی‌کند. یکی دیگر از نکات جالب در مورد سیستم خودروی بازی، حرکت سریع بین آن‌هاست. تنها با فشار دادن یک دکمه، می‌توانید خیلی سریع از هواپیما به قایق یا ماشین منتقل شوید. یکی از نکات هیجان‌انگیز این است که اگر در حال رانندگی با هواپیما بودید و می‌خواستید به رانندگی با وسیله نقلیه بروید، خواهید دید که وسیله نقلیه از هواپیمای که در حال هدایت آن هستید سقوط می‌کند و بدون هیچ مشکلی روی زمین فرود می‌آید و هم‌زمان شما هدایت آن را بر عهده می‌گیرید.

جذابیت دیگر بازی The Crew Motorfest مکانیزم شخصی‌سازی خودرو است. سیستم جوایز موجود در بازی که بدون اغراق فوق‌العاده سخاوتمندانه است، خیلی زود شما را چه از نظر امتیاز تجربه (XP)، چه پول و یا حتی قطعات سفارشی‌سازی وسیله نقلیه، بی‌نیاز می‌کند. در بازی The Crew Motorfest ده‌ها رویداد سرگرم کننده از مسابقات معمولی گرفته تا مسابقات آفرود تا ایده‌های کاملاً جدید مانند رانندگی با وسیله نقلیه بدون ترمز را خواهید دید. این همه تنوع بسیار سرگرم کننده است و خواهید دید که بازی به طور غیرمنتظره‌ای ایده‌های جدید را یکی پس از دیگری به شما ارائه می‌دهد تا خسته نشوید.

مسابقات فرمول یک در بازی موتورفست

متأسفانه خارج از رویدادها و در دنیای آزاد، وسیله نقلیه‌ای را که خریداری کرده‌اید یا برنده شده‌اید مختص رانندگی در همان دنیای آزاد خواهد بود. به عبارتی رویدادها به شما اجازه انتخاب یا تغییر وسایل نقلیه را نمی‌دهند. بنابراین متوجه خواهید شد که وسیله نقلیه شما در دنیای آزاد هیچ فایده‌ای ندارد و این بسیار آزاردهنده است. با این حال The Crew Motorfest دارای یک سیستم فوق العاده و خلاقانه در ارائه مسابقات خود است که Playlist نام دارد و شامل گروهی از مسابقات است که به هم پیوند خورده‌اند و می‌توانید آن‌ها را در یک توالی مشخص روی نقشه بازی کنید. این مهم به عبارتی تنوع بازی را تضمین می‌کند.

با وجود همه چیزهایی که ذکر کردیم، موانعی در بازی وجود دارد و ما واقعاً امیدواریم که آن‌ها رفع یا اصلاح شوند. سفر سریع یا فست تراول در بازی بسیار سرگرم کننده است، اما زمانی که به مناطق بزرگ‌تری برسید، بدون هیچ دلیل محسوس یا حتی واضحی نمی‌توانید به سرعت به آن‌ها سفر کنید. لابی یا منطقه شروع بازی کاملاً نامناسب است. شما با گروهی از بازیکنان دیگر در محیطی پر از وسایل نقلیه کار را شروع می‌کنید، جایی که می‌توانید در آنجا قدم بزنید، قبل از بیرون رفتن به ماشین‌های سایر بازیکنان نگاه کنید و رأی دهید. من فکر می‌کنم این لابی در بازی کاملاََ غیر ضروری است. پیشرفت در بازی کمی کند است و نیاز به سرعت دارد، ما در مورد یک بازی مسابقه‌ای صحبت می‌کنیم و سرعت یک امتیاز در آن است که نمی‌توان آن را ناديده گرفت.

بازی Crew Motorfest یک تجربه زیبا ارائه می‌کند که به آن امکان می‌دهد تا نشان خود را بگذارد و هویت خود را ایجاد کند. سبک بازی، تنوع رویدادها، افزایش تعداد وسایل نقلیه و موارد دیگر همگی پیشرفت بازی را در معرض نمایش می‌گذارند. ما در واقع می‌توانیم The Crew Motorfest را یک بازی نسل 9 تمام عیار بدانیم. عاشقان بازی‌های اتومبیل رانی The Crew Motorfest را از دست ندهید.

نقاط مثبت

 • رانندگی با وسایل نقلیه واقعی‌تر شده و بهترین در تاریخ این سری است
 • تنوع رویدادها، چالش‌ها و رویارویی‌های مختلف در بازی و سیستم Playlists مسابقات فوق العاده و متنوعی را ارائه می‌کند
 • گرافیک، فیزیک و صداگذاری فوق‌العاده
 • تعداد زیادی وسیله نقلیه، هواپیما و قایق
 • بهره برداری عالی از ویژگی‌های تطبیقی ​​کنترلر Dualsense

نقاط منفی

 • پیشرفت در بازی بسیار کند است
 • بسیاری از رویدادها به شما اجازه انتخاب وسایل نقلیه را نمی‌دهند
 • افت فریم شدید در لحظاتی از بازی

امتیاز ساویس‌گیم: 8.5 از 10

بازبینی تصویری

مسابقه فرمول یک

گرافیک فوق‌العاده که پتانسیل نسل 9 را به رخ می‌کشد

نوشتار مرتبط:  10 مورد از نادرترین ماشین‌های فرنچایز محبوب فورزا Forza 

موتور سواری در جنگل ماشین سواری در طوفان شن بررسی بازی The Crew Motorfest

تنوع بالای وسایل نقلیه در بازی بی رقیب است

نوشتار مرتبط:  Blur بازی فوق‌العاده‌ای که در زمان اشتباه منتشر شد 

لامبورگینی نارنجی، سبز و زرد کلاسیک

بخش لابی واقعاً بی محتوا و اضافی به نظر می‌رسد

FINAL VERDICT

Crew Motorfest offers a beautiful experience that allows it to make its mark and create its own identity. The gameplay, the variety of events, the increase in the number of vehicles and more all showcase the progress of the franchise. We can actually call The Crew Motorfest a full-fledged 9th generation game. Don’t miss The Crew Motorfest, racing game lovers

:Pros

 • Driving the vehicles has become more realistic and is the best in the history of the series
 • Great graphics, physics and sound
 • Lots of vehicles, planes and boats

:Cons

 • Progress in the game is very slow
 • Many events do not allow you to choose vehicles
 • Severe frame drop

SavisGame Score: 8.5 out of 10

 

5 6 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
5 نظرات
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها