بازی Mandalorian در دست ساخت قرار دارد؛ اما توسط کدام استودیو؟

بازی Mandalorian در دست ساخت قرار دارد؛ اما توسط کدام استودیو؟

به گزارش ساویس‌گیم، سریال Mandalorian یکی از موفق‌ترین سریال‌ها در طول چند سال گذشته است. یک تجربه‌ی وسترن در جهان جنگ ستارگان که پر بود از شخصیت‌های جالب و لحظات بامزه. حال به نظر The Mandalorian بالأخره قرار است صاحب یک بازی ویدئویی شود. اتفاقی که البته چندان هم دور از ذهن نبود. با توجه به ساختار سریال که آن را فوق‌العاده برای این مضمون مناسب می‌کرد.

یکی از منابع شناخته شده به تازگی اطلاعات جالبی در این خصوص ارائه کرد. ایشان قبلاََ هم اطلاعات درستی را ارائه کرده بودند به عنوان مثال فهرست عناوین رایگان پلی‌استیشن پلاس برای ماه جاری. اگر اطلاعات ارائه شده در خصوص بازی Mandalorian هم درست باشد، بزرگ‌ترین افشاگری این شخص خواهد بود.

جالب است بدانید که فصل سوم این سریال قرار است در سال 2022 پخش شود. بنابراین اگر بازی Mandalorian هم با استفاده از هیجان پیرامون سریال در همان بازه‌ی زمانی عرضه شود، بدون شک موفقیت بزرگی کسب خواهد کرد. باید منتظر اطلاعات رسمی در این خصوص باشیم. تا بدین جای کار از عناوین جنگ ستارگان که توسط EA و Ubisoft Massive در دست ساخت قرار دارند مطمئن هستیم. حال باید ببینیم که این بازی که با محوریت Mandalorian است توسط چه استودیوای در دست ساخت قرار دارد!

نظر شما چیست دوستان؟ طرفدار مجموعه‌ی جنگ ستارگان هستید؟

 

امتیاز دهید
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها