خالق خدای جنگ: آترئوس یک شخصیت افتضاح است

خالق خدای جنگ: آترئوس یک شخصیت افتضاح است

دیوید جفی، خالق خدای جنگ، می‌گوید که آترئوس یک شخصیت افتضاح است، هم از نظر ظاهری و هم گیم پلی.

با وجود این‌که سه‌گانه‌ی اصلی خدای جنگ طرفداران زیادی دارد، اما اگر بگوییم God of War 2018 و God of War Ragnarok به دلیل تمرکز روی داستان سرایی طرفداران بیشتری دارند، دروغ نگفته‌ایم. البته که تغییرات فرنچایز و اسطوره‌شناسی نورس منتقدان خاص خود را نیز دارد و David Jaffe، خالق خدای جنگ، در بین آنان است.

دیوید جفی موافق تغییرات سری خدای جنگ نیست، او از تغییر شخصیت کریتوس راضی نیست و در جدیدترین مصاحبه آترئوس را یک شخصیت افتضاح می‌خواند.

آترئوس در بازی خدای جنگ رگناروک در حال صحبت با بروک و سیندری

خالق گاد اف وار می‌گوید که طرح داستان رشد شخصیت و تغییر را برای کریتوس نمی‌پسندد و با وجود این‌که آترئوس را به عنوان پسر کریتوس دوست دارد، اما به نظرش از لحاظ ظاهری و گیم پلی افتضاح است.

دیوید جفی در مصاحبه با کارگردان Days Gone پیرامون بازی‌های خدای جنگ گفت که اصلاً از تغییرات سری راضی نیست.

به عقیده‌ی دیوید جفی آترئوس باید در رگناروک به یک شخصیت جذاب که گیمر بخواهد خودش را جای آن قالب کند تبدیل می‌شد، اما چنین نشد و آترئوس شخصیتی نیست که بتوان آن را جایگزین کریتوس کرد و فرنچایزی را حول آن ترتیب داد.

درست است که دیوید جفی صحبت‌های جنجالی زیادی داشته است، اما من فکر نمی‌کنم این حرف او غیرمنطقی باشد.

ما در ساویس‌گیم پیش از این گفته بودیم که آترئوس به شدت غیرمنطقی و نچسب است، گیمر نمی‌تواند با آن همذات پنداری کند و کنترل آن هیچ لذتی ندارد.

شما را نمی‌دانم اما من فکر نمی‌کنم آترئوس هیچ طرفداری در بین عاشقان خدای جنگ داشته باشد، ما حتی پیشنهاد داده بودیم که این شخصیت حذف شود و انتظار مرگ آن را در پایان رگناروک داشتیم؛ اما این پسر تا ما را با کارهای غیرمنطقی خود دق مرگ نکند بمیر نیست!

شما با نظر خالق خدای جنگ موافق هستید؟ یا شخصیت نچسب و غیرمنطقی آترئوس را جذاب می‌دانید!؟ (هشدار: هر کس در بخش نظرات از آترئوس طرفداری کند، از آی‌پی مسدود می‌شود! شوخی)

جدیدترین اخبار گیم و بازی را در ساویس‌گیم بخوانید.

بیشتر بخوانید:

منبع: msn

امتیاز دهید
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها