میازاکی: کم کردن سختی الدن رینگ «خود بازی را خراب می‌کند»

میازاکی: کم کردن سختی الدن رینگ «خود بازی را خراب می‌کند»

به گزارش ساویس‌گیم و در جدیدترین اخبار بازی، کاهش درجه سختی «رویکرد درستی» برای افزایش دسترسی به الدن رینگ نبوده است.

هیدتاکا میازاکی، رئیس FromSoftware و کارگردان الدن رینگ، گفته است که کاهش سختی این بازی، کل آن را زیر سوال می‌برد.

میازاکی در مصاحبه‌ای جدید با گاردین به مناسبت انتشار Elden Ring: Shadow of the Erdtree (سایه اردتری)، به بحث‌های همیشگی در مورد سختی بازی‌های FromSoftware پاسخ داد.

او می‌گوید:

«اگر واقعا می‌خواستیم کل دنیا بازی را انجام دهند، می‌توانستیم سختی را تا حد زیادی پایین بیاوریم. اما این رویکرد درستی نبود.»

«اگر آن رویکرد را پیش می‌گرفتیم، فکر نمی‌کنم بازی به این موفقیت می‌رسید، زیرا حس دستاوردی که بازیکنان از غلبه بر این موانع به دست می‌آورند، بخش اساسی از تجربه بازی است. پایین آوردن سختی، این لذت را از بازی می‌گیرد – که به نظر من، خود بازی را خراب می‌کند.»

هیدتاکا میازاکی

بازی‌های FromSoftware به خاطر سختی فوق‌العاده‌شان شناخته می‌شوند، اما هر یک از بازی‌های میازاکی راه‌هایی درون بازی برای مدیریت این چالش ارائه می‌دهند. بازیکنان می‌توانند برای به دست آوردن آیتم‌های تجربه تلاش کنند و شخصیت خود را فراتر از سطح باس ارتقاء دهند.

در الدن رینگ همچنین آیتم‌هایی وجود دارد که به بازیکنان اجازه می‌دهد شخصیت‌های اضافی برای مبارزه در کنارشان بسازند، استراتژی‌ای که آنقدر مؤثر بود که بعد از انتشار بازی در یک به‌روزرسانی مجددا متعادل شد.

همچنین در اکثر عناوین FromSoftware، امکان احضار بازیکنان واقعی دیگر برای کمک به شما در طول ماجراجویی وجود دارد.

نخستین و تنها بسته الحاقی الدن رینگ، Shadow of the Erdtree، روز جمعه منتشر شد.

«Elden Ring: Shadow of the Erdtree یک بسته الحاقی فوق‌العاده و دنباله‌ای شایسته برای بهترین بازی نسل است. از برخی جهات، با ارائه تجربه‌ای فشرده‌تر و همچنین بیش از دو برابر طولانی‌تر از حد انتظار، از نسخه اصلی هم بهتر است.»

نظر شما درباره‌ی صحبت‌های میازاکی چیست؟ اگر مایل بودید کانال روبیکا، کانال تلگرام و صفحه‌ی اینستاگرام ساویس‌گیم را دنبال کنید. همچنین می‌توانید ویدیوهای گیم پلی بازی‌های مختلف را در کانال یوتیوب ساویس‌گیم تماشا کنید.

بیشتر بخوانید:

امتیاز دهید
guest
1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها