کفش یکی از شخصیت‌های بازی GTA 6 جنجال به پا کرد

کفش یکی از شخصیت‌های بازی GTA 6 جنجال به پا کرد

کفش یکی از شخصیت‌های بازی GTA 6 جنجال به پا کرد؛ طرفداران کماکان مشغول موشکافی تریلر بازی جی تی ای 6 هستند و نکته جدیدی درباره بازی کشف کردند. 

از طریق برخی از بازیکنانی که توانستند تصویر اصلی اولین تریلر جی تی ای 6 را بررسی کنند، یادداشت‌هایی در مورد جیسون و کفش‌های او به طور خاص وجود داشت که به نظر می‌رسید برای برخی آشنا بود. اما پس از تحقیق و بررسی متوجه شدند که …

سکوت Rockstar در مورد فاش کردن جزئیات بیشتر از GTA 6 همچنان مخاطب را به جستجوی نکات و نشانه‌های بیشتر در اولین ویدیوی بازی سوق می‌دهد.

و این بار ممکن است چیز جدیدی در رابطه با یکی از شخصیت‌های آن و داستان پشت سر او کشف کرده باشند.

اولین نمایش بازی، شخصیت زن جی تی ای 6، لوسیا را برجسته کرد که در آن با لباس زندانی ظاهر شد و به گذشته خود اشاره کرد.

در حالی که ویدیو همچنان شخصیت او را عمدتاً در طول نمایش برجسته می‌کند، اما جیسون، یار لوسیا چطور؟! او حضور اندکی دارد. 

از طریق برخی از بازیکنانی که توانستند تصویر اصلی اولین ارائه را بررسی کنند، یادداشت‌هایی در مورد جیسون و کفش‌های او به طور خاص وجود داشت که به نظر می‌رسید برای برخی آشنا بود.

اما پس از تحقیق و بررسی متوجه شدند که این کفش‌ها فقط برای زندانیانی استفاده می‌شود که مدت‌ها به حبس محکوم می‌شوند.

همانطور که می‌بینید، تصویر زیر نمای نزدیک از کفش‌های جیسون را نشان می‌دهد، در حالی که می‌توان آن را با یک عکس واقعی از کفش‌ها مقایسه کرد که میزان تطابق را نشان می‌دهد.

کفش جیسون شخصیت مرد جی تی ای 6 و مقایسه آن با نمونه واقعی کفش زندانی‌ها کفش یکی از شخصیت‌های بازی GTA 6 جنجال به پا کردبر اساس این فرضیه، این ما را کمی به سمت اولین نمایش بازی GTA 6 هدایت می‌کند و صحنه‌هایی که جیسون در آن ظاهر شد.

ظاهراً مثل لوسیا او هم در داخل زندان بوده و آنها در آنجا با یکدیگر آشنا شده‌اند. و این رابطه بیرون از زندان ادامه یافت.

اما به نظر می‌رسد که رابطه آنها به اینجا ختم نمی‌شود، زیرا آنها با هم در رویدادهای داستانی هیجان انگیز شرکت خواهند کرد که مهمترین آنها بازگشت آنها به نقض قانون و انجام اولین سرقت آنها است و این همان چیزی است که در این ویدیو ظاهر شد.

موضوع تنها در حد حدس و گمان و فرضیه بر اساس برخی از عناصری است که تاکنون در تنها تریلر بازی ظاهر شده، اما انتظار داریم در مرحله دوم روند افشای بازی GTA 6 که انتظار داریم به‌زودی آغاز شود، جزئیات جدیدی کسب کنیم.

تا آن زمان، به نظر شما این فرضیه‌ها در مورد گذشته جیسون و رابطه واقعی او با قهرمان بازی، لوسیا، درست است؟ مهم‌ترین اخبار بازی را از ساویس‌گیم دنبال کنید. اگر مایل بودید کانال روبیکا، کانال تلگرام و صفحه‌ی اینستاگرام ساویس‌گیم را دنبال کنید. همچنین می‌توانید ویدیوهای گیم پلی بازی‌های مختلف را در کانال یوتیوب ساویس‌گیم تماشا کنید.

 

بیشتر بخوانید:

جنجال بزرگ سر قیمت جی تی ای 6

تام کروز جایزه پس فرستاد و اسکارلت جوهانسون معترض شد؛ بررسی جنجال Golden Globe

ماجرای برکناری Chris Avellone؛ پای یک حسادت زنانه در میان است!

مبارزات منحصر به فرد DmC: Devil May Cry ارزش شانس مجدد دارند

برایان زامپلا نقش شخصیت جیسون در جی تی ای 6 را بازی نمی‌کند

5 2 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها