شمشیر از غلاف بیرون آمد | رتبه‌بندی تمام بازی‌های Devil May Cry از بدترین تا بهترین

شمشیر از غلاف بیرون آمد | رتبه‌بندی تمام بازی‌های Devil May Cry از بدترین تا بهترین رتبه بندی بهترین بازی های دویل می کرای

Devil May Cry به عنوان قله سبک هک اند اسلش (Hack-and-Slash) شناخته می‌شود و با ترکیب درجه یک مبارزات شیک، داستان سرایی پیچیده و گرافیک خیره کننده، بازیکنان را مجذوب خود می‌کند. این سری بازی که برای اولین بار در سال 2001 منتشر شد، با معرفی شخصیت حامل قدرت‌های شیطانی و کاریزماتیک، دانته Dante، که حرکات آکروباتیک و انبوهی از سلاح‌های متنوع را در اختیار داشت، استاندارد بازی‌های اکشن را بازتعریف کرد و تجربه‌ای فوق العاده روان و رضایت بخش از گیم پلی را ارائه داد. مقاله رتبه‌بندی تمام بازی‌های Devil May Cry از بدترین تا بهترین را از دست ندهید.

دویل می کرای Devil May Cry فرنچایز (franchise) کاملی برای گیمرهایی است که به دنبال نمایش مهارت‌های عالی خود هستند. اما از آنجایی که این سری بازی نسبتاً قدیمی است، امروز همه بازی‌های Devil May Cry را برای آشنایی هر چه بهتر تازه واردان و خاطره بازی با کهنه مبارزان، از بدترین به بهترین رتبه‌بندی می‌کنیم.

رتبه بندی همه بازی های Devil May Cry

مجموعه بازی‌های شیطان هم می‌گرید Devil May Cry دارای پنج عنوان اصلی و دو نسخه فرعی/موبایل است. این لیست همه آنها را از بدترین به بهترین رتبه بندی می‌کند، اما اگر با این جایگاه‌ها موافق نیستید، نظری بگذارید و به ما بگویید چه امتیازی به آنها می‌دهید.

Devil May Cry: Peak of Combat بازی دویل می کرای موبایل

Devil May Cry: رتبه بندی بازی ها از بدترین به بهترین

7. Devil May Cry: Peak of Combat

Devil May Cry: Peak of Combat، به زبان ساده، عجیب است. این یک بازی موبایل است که سعی دارد این سری بازی افسانه ای هک اند اسلش را به مخاطبان و دستگاه‌های بیشتری برساند، اما آنقدر در این کار شکست می‌خورد که اگر آن را رد کنید، چیز زیادی را از دست نخواهید داد.

در وهله اول، مبارزه به هیچ وجه به کیفیتی که از یک بازی موبایل، چه رسد به یک بازی Devil May Cry انتظار دارید، نزدیک نیست. سپس روایت بی روح و نمایش شخصیت‌ها مطرح می‌شود. Devil May Cry: Peak of Combat اصلاً بازی خوبی نیست و فقدان شدید محتوای آن باعث می‌شود بازی کردن آن مثل یک کار اجباری به نظر برسد.

کاور بازی Devil May Cry دویل می کرای 1 شمشیر از غلاف بیرون آمد | رتبه‌بندی تمام بازی‌های Devil May Cry از بدترین تا بهترین

6. Devil May Cry

Devil May Cry شاید با مبارزات ناقص و طراحی مراحل گیج کننده‌اش، امروزه از رده خارج به نظر برسد، اما هنوز هم یک بازی کلاسیک است که آغازگر یک فرنچایز افسانه‌ای بود و زیرشاخه جدیدی را به وجود آورد. حتی با وجود تمام مکانیک‌های منسوخ و کنترل بد، این بازی ارزش تجدید نظر را دارد؛ زیرا ما را با شکارچی شیطان افسانه‌ای دانته Dante آشنا کرد و تجربه‌ای سرگرم کننده از هک اند اسلش را ارائه می‌دهد که پر از شیاطین و هیولاهایی است که کشتن آنها لذت بخش است.

ترکیب لحظات جدی و دیوانه وار Devil May Cry واقعاً خوب با هم کار می‌کنند و دهه‌ها بعد، یکی از بهترین بازی‌های Devil May Cry تا کنون باقی مانده است. نظر شما چیست Capcom این بازی را بازسازی کند؟

کاور بازی Devil May Cry 4 دو شخصیت مو سفید در حال مبارزه

5. Devil May Cry 4 – رتبه‌بندی تمام بازی‌های Devil May Cry از بدترین تا بهترین

Devil May Cry 4 اولین بازی در این فرنچایز است که به ما چندین شخصیت قابل بازی را ارائه می‌دهد. Nero با انبوه سلاح‌های منحصر به فرد خود، حتی با حرکات محدودتر نسبت به دانته Dante، شخصیتی فوق العاده سرگرم کننده برای بازی است. توانایی Devil Bringer او به طرز شگفت انگیزی همه کاره است و جنگ با شیاطین را بسیار سرگرم کننده می‌کند. و من راجع به شمشیر قابل ارتقا Nero، ملکه سرخ The Red Queen، که باحال ترین چیز است، حرفی نزنم بهتر است.

از طرف دیگر، مبارزات دانته Dante یک کشتار وحشیانه و مرگبار است. تنوع حرکات او در این بازی حیرت انگیز است. کیفیت باس فایت (Boss Fight) بازی Devil May Cry 4 و سبک هنری جذاب آن جایگاه آن را به عنوان یکی از بهترین بازی‌های Devil May Cry تثبیت می‌کند.

کاور بازی Devil May Cry 2 دانته جوان با موهای سفید شمشیر از غلاف بیرون آمد | رتبه‌بندی تمام بازی‌های Devil May Cry از بدترین تا بهترین

4. Devil May Cry 2

بازی Devil May Cry 2 برای بسیاری از طرفداران نمونه کامل چگونگی نساختن دنباله است. داستان آن کاملاً چیز خاصی برای ارائه ندارد، زیرا داستانی تکراری را دنبال می‌کند که شما در آن انواع دشمنان تکراری را می‌کشید. مبارزه نیز از هر لحاظی تنزل یافته است و تنوع سلاح کمتری نسبت به نسخه قبلی خود ارائه می‌دهد و حتی سلاح‌هایی که در طول بازی به دست می‌آورید هیچ چیز به گیم پلی اضافه نمی‌کنند.

Devil May Cry 2 برای طرفداران این سری بازی‌ها در زمان انتشار یک کابوس وحشتناک بود، اما حداقل Rebellion، شمشیر به ارث رسیده از پدر دانته Dante را به ما معرفی کرد که بعداً ثابت کرد یکی از نمادین‌ترین سلاح‌ها در تمام بازی‌ها است. علیرغم همه این‌ها، شخصاً این بازی را دوست دارم و از تجربه آن لذت بردم.

3. DMC: Devil May Cry – رتبه‌بندی تمام بازی‌های Devil May Cry از بدترین تا بهترین

بازی DMC: Devil May Cry، شاید یک ریبوت فاجعه آمیز بود که هیچکس آن را درخواست نکرد. این بازی شخصیت اصلی نمادین، دانته Dante، را با طراحی جدید و وحشتناک نابود کرد.

هیچ کدام از جذابیت‌هایی که این سری را به یک اثر کلاسیک تبدیل کرد را نداشت، زیرا پر از شخصیت‌های دوست نداشتنی و داستانی ضعیف بود. DMC: Devil May Cry هیچ یک از کاریزما و لودهگی را که بازی‌های Devil May Cry را بسیار سرگرم‌کننده می‌کرد، ارائه نمی‌کرد. اما برای منصف بودن، گیم پلی آن بد نیست. ​​تنوع سلاح آن سخاوتمندانه است و باس فایت‌های (Boss Fight) مناسبی دارد.

اگر بازی‌های اصلی Devil May Cry را انجام نداده‌اید، احتمالاً با DMC بسیار سرگرم خواهید شد. راستش را بخواهید من این بازی را خیلی دوست دارم. گیم پلی DMC: Devil May Cry فوق العاده است و تنوع سلاح و محیط بی نظیری دارد. به نظرم در حق بازی کم لطفی شد. 

کاور بازی Devil May Cry 3 مبارزه دانته با ویرجیل شمشیر از غلاف بیرون آمد | رتبه‌بندی تمام بازی‌های Devil May Cry از بدترین تا بهترین

2. Devil May Cry 3

Devil May Cry 3 شاهکار بی چون و چرای این سری بود، با مبارزات فوق العاده هیجان انگیز و سریع به عنوان نقطه برجسته آن. این بازی مبارزات هک اند اسلش را در آن زمان متحول کرد و نقطه عطفی دیگر برای Devil May Cry رقم زد.

حرکات ترکیبی پویا و مبتنی بر مهارت به سطحی جدید ارتقا یافتند و روایت با مضامین خانواده، خیانت و مبارزه بین خیر و شر، لذت زیادی را به طرفداران هدیه داد.

Devil May Cry 3 به عنوان پیش درآمدی عمل کرد که پیشینه بسیار مورد نیاز دانته Dante را به ما ارائه داد و میراث این فرنچایز را که تا به امروز قوی است، بنیان نهاد. به همین دلایل، Devil May Cry 3 انتخابی آسان برای بهترین بازی Devil May Cry تا کنون است.

شخصیت های بازی Devil May Cry 5 دویل می کرای 5

1. Devil May Cry 5 – رتبه‌بندی تمام بازی‌های Devil May Cry از بدترین تا بهترین

پس از ریبوت ناامید کننده سال 2013، Devil May Cry 5، محصول Capcom، باید بار سنگینی را برای آینده این فرنچایز به دوش می‌کشید. خوشبختانه، این بازی به اوج این فرنچایز تبدیل شد و تمام جنبه‌های نسخه‌های قبلی خود را به طور قابل توجهی ارتقا داد.

Devil May Cry 5 با سیستم مبارزات روان و آزاد و چهار شخصیت قابل بازی، دانته Dante، نرو Nero، ویرجیل Vergil و V، استاندارد جدیدی را برای بازی‌های اکشن تعیین کرد. هر کدام از آنها سبک مبارزه منحصر به فردی را به نمایش گذاشتند، از سلاح‌های متنوع دانته Dante گرفته تا بازوی Devil Breaker Nero، شمشیر Yamato بعد شکن Vergil و توانایی V در احضار شیاطین وحشتناک.

در مجموع، دویل می کرای 5 Devil May Cry 5 بازگشتی بی نقص به فرنچایز باشکوه، جذاب و شیک بود و بدون شک بهترین بازی Devil May Cry است که تا کنون ساخته شده. فهرست شما از بهترین بازی‌های دویل می کرای چه ترتیبی دارد؟ مقالات بازی ساویس‌گیم را از دست ندهید. اگر مایل بودید کانال روبیکا، کانال تلگرام و صفحه‌ی اینستاگرام ساویس‌گیم را دنبال کنید. همچنین می‌توانید ویدیوهای گیم پلی بازی‌های مختلف را در کانال یوتیوب ساویس‌گیم تماشا کنید.

مطالب مرتبط:

5 3 رای ها
رأی دهی به مقاله

رضا خلف چعباویمشاهده نوشته ها

Avatar for رضا خلف چعباوی

به نام خدا - سلام، رضا هستم؛ بالای 12 ساله که در این حوزه فعالیت می‌کنم. افتخار نویسندگی و سابقه‌ی مدیریت در سایت‌های بزرگ ایران رو دارم. مخلص همگی 🌹❤🌹 ایمیل کاری: [email protected]

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها