Assassin’s Creed Codename Red بر اساس AC Origins ساخته خواهد شد

Assassin’s Creed Codename Red بر اساس AC Origins ساخته خواهد شد

یوبی سافت در حال حاضر روی تعداد زیادی اساسین کرید مشغول کار است. یکی از آن‌ها Assassin’s Creed Codename Red است و طبق شایعات جدید، بازی Assassin’s Creed Codename Red بر اساس AC Origins ساخته خواهد شد. در واقع بازی دارای سیستمی مشابه Assassin’s Creed Origins خواهد بود.

بازی Assassin’s Creed Origins سیستم سری را تغییر داد. بازی اساسینز کرید ریشه‌ها عناصر نقش آفرینی را پررنگ کرد و بازیکنان باید قدرت شخصیت، سلاح، زره و لباس را بالا می‌بردند و مقابله با دشمنی با قدرتی بیشتر از قدرت شخصیت و تجهیزات اصلی سخت بود و این سیستم طبق آخرین شایعات در بازی Assassin’s Creed Codename Red حضور خواهد داشت.

یکی از اعضای انجمن معتبر بازی گفت که Codename Red آخرین بازیی خواهد بود که از سیستم بازی اساسین کرید اوریجینز AC Origins استفاده می‌کند، سیستمی که مورد علاقه تعدادی از بازیکنان قرار نگرفت و جنجال بزرگی را در میان جامعه طرفداران این سری به راه انداخت. بنابراین، یوبی سافت با بازی بعدی خود یعنی اساسین کرید میراژ Assassin’s Creed Mirage ترجیح داد به ریشه‌ها بازگردد و تجربه بازی مشابه قسمت‌های نخست سری خواهد بود. در واقع عناصر نقش‌آفرینی کم‌رنگ شده و مکانیک‌های منسوخ مخفی‌کاری جایگزین خواهند شد.

نوشتار مرتبط:  سیستم مورد نیاز اساسین کرید میراژ 

گیف اساسین کرید ژاپن ac codename red

آریسا لاگونزاد، مدیر اجرایی توسعه کسب و کار یوبی سافت، از طریق پستی در لینکدین در اوایل سال جاری، گفت که این شرکت به دنبال یک شریک ژاپنی برای کار روی «بزرگترین پروژه در سال ۲۰۲۴» است. این پست توسط Access The Animus مشاهده شد و به نظر می‌رسد برای حذف تاریخ ۲۰۲۴ ویرایش شده است، اما ترجمه لینکدین از متن اصلی ژاپنی همچنان چنین است: «ما به دنبال یک حامی و شریک برای توسعه AC Codename RED در سال آینده هستیم.»

اگر بازی دارای سیستم مشابه بازی Origins باشد، ممکن است خوب باشد. چرا که اساسین کرید اوریجینز دنیای باز بزرگی داشت که بازیکن را مجبور به کاوش می‌کرد و به همین دلیل بازیکن نیز آزاد بود تا شخصیت و تجهیزات خود را ارتقاء دهد و این همان چیزی است که در Codename Red قرار است شاهد آن باشیم، با این تفاوت که مصر باستان جای خود را به ژاپن فئودال خواهد داد.

همانطور که اشاره کردیم، این شرکت اکنون متمرکز روی انتشار بازی اساسینز کرید سراب AC Mirage است که ما را به ریشه‌ها سری بازمی‌گرداند. بازی جدید اساسین کرید در تاریخ ۱۷ اکتبر برابر با 25 مهر ماه سال جاری روی پلی استیشن، ایکس باکس و کامپیوتر منتشر خواهد برد. نظر شما در این خصوص چیست؟ طرفدار بازی‌های اخیر اساسین کرید هستید یا عناوین قدیمی؟ مهم‌ترین اخبار بازی را از ساویس‌گیم دنبال کنید. اگر مایل بودید کانال روبیکا، کانال تلگرام و صفحه‌ی اینستاگرام ساویس‌گیم را دنبال کنید. همچنین می‌توانید ویدیوهای گیم پلی بازی‌های مختلف را در کانال یوتیوب ساویس‌گیم تماشا کنید.

 

5 3 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها