عملکرد درخشان فروشگاه اپیک‌گیمز، بیش از ۱۶۰ میلیون کاربر

عملکرد درخشان فروشگاه اپیک‌گیمز، بیش از ۱۶۰ میلیون کاربر

به گزارش ساویس‌گیم، همانطور که در بررسی سالانه اپیک‌گیمز در سال 2020 نشان داده شده است‌. فروشگاه اپیک‌گیمز همچنان با جهشی فراوان در حال رشد است. ویترین فروشگاه دارای بیش از 160 میلیون کاربر رایانه است. در همین حال کاربران فعال روزانه 31.2 میلیون نفر بودند. که نسبت به سال قبل 192 درصد افزایش داشته است. کاربران همزمان در زمان اوج به 13 میلیون نفر رسید و کاربران فعال ماهانه 56 میلیون نفر بودند.

ویترین فروشگاه بیش از 103 بازی رایگان با بیش از 749 میلیون بارگیری ارائه داده است. بیش از 700 میلیون دلار برای بازی‌ها هزینه شد كه 265 میلیون دلار (یا 37 درصد) از عناوین شخص ثالث حاصل می‌شود. بازیکنان در کل 5.7 میلیارد ساعت زمان بازی را در مقایسه با 3.35 میلیارد در سال 2019 ثبت کردند (که 70 درصد افزایش نشان می‌دهد).

برخی از محبوب ترین عناوین شامل Assassin’s Creed Valhalla، Satisfactory، Fortnite، Snow Runner، Grand Theft Auto 5، Borderlands 3، Tony Hawk’s Pro Skater 1 and 2، Rocket League و غیره هستند. ویترین فروشگاه دارای بسیاری از ویژگی‌های برنامه‌ریزی شده برای سال 2021 از جمله مشخصات بازیکن، دستاوردها، بازنگری در ویژگی‌های اجتماعی و بهبود لیست خواسته‌ها است. برای جزئیات بیشتر از اپیک‌گیمز در ماه‌های آینده با ما همراه باشید.

EpicGames

 

امتیاز دهید
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها