حداقل سیستم مورد نیاز بازی Atomic Heart مشخص شد

Atomic Heart

به گزارش ساویس‌گیم، نخستین بار در سال 2018 رونمایی شد. Atomic Heart بازی جالب توجهی به نظر می‌رسد، اما در طول دو سال گذشته چندان اطلاعاتی از آن ارائه نشد. بازی مذکور بالأخره در اواسط سال 2020 دوباره معرفی شد. این‌بار اطلاعات بیشتری از آن ارائه شد، از جمله فهرست استیم که از اینجا قابل تماشاست. همچنین به تازگی سیستم مورد نیاز بازی نیز مشخص شده است. خوشبختانه شما برای تجربه‌ی Atomic Heart به یک سیستم گیمینگ اتمی و خفن نیاز نخواهید داشت.

برای حداقل سیستم مورد نیاز، شما نیازمند یک پردازنده‌ی Intel Core [email protected] یا AMD FX [email protected] خواهید بود. برای تجربه‌ی این بازی به حداقل 6 گیگابایت حافظه‌ی رَم و کارت گرافیک (Nvidia GeForce GTX 780 (3 GB یا (AMD Radeon R9 290 (4GB.

برای اجرای بازی با سیستم پیشنهادی شما به پردازنده‌ای هم تراز Intel Core [email protected] یا Ryzen 5 [email protected] نیاز خواهید داشت. همچنین شما به 8 گیگابایت حافظه‌ی رَم به همراه کارت گرافیک (Nvidia GeForce GTX 1060 (6 GB یا (AMD Radeon RX 580 (8GB نیاز خواهید داشت. همچنین شما به 22 گیگابایت فضای ذخیره‌سازی نیاز خواهید داشت.

بازی Atomic Heart قرار است برای پلتفرم‌های PlayStation 5, Xbox Series X/S و PC عرضه شود. هنوز تاریخ عرضه‌ی دقیقی برای بازی مشخص نشده است.

سیستم مورد نیاز بازی Atomic Heart در پائین به تفصیل ارائه شده است:

سیستم حداقلی:

(OS: WINDOWS® 7, 8, 8.1, 10 (64-BIT Required

Processor: Intel Core [email protected] or AMD FX [email protected]

Memory: 6 GB RAM

(Graphics: Nvidia GeForce GTX 780 (3 GB) or AMD Radeon R9 290 (4GB

Storage: 22 GB available space

سیستم پیشنهادی:

(OS: WINDOWS® 7, 8, 8.1, 10 (64-BIT Required

Processor: Intel Core [email protected] or Ryzen 5 [email protected]

Memory: 8 GB RAM

(Graphics: Nvidia GeForce GTX 1060 (6 GB) or AMD Radeon RX 580 (8GB

Storage: 22 GB available space

خب دوستان نظرتان چیست؟ لطفاً با ما در بخش نظرات به اشتراک بگذارید.

0 0 رای‌
امتیاز این مطلب

رضا خلف چعباویمشاهده نوشته ها

رضا خلف چعباوی

به نام خدا رضا هستم معروف به دانته در محافل مختلف گیمینگ، بالای 11 سال که در این حوزه فعالیت می‌کنم و سابقه‌ی نویسندگی و مدیریت در سایت‌های بزرگ ایران رو داشتم. مخلص همگی 🌹❤🌹

اشتراک
اطلاع از
0 نظر
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات