فروش خیره‌کننده‌ی Marvel’s Spider-Man: Miles Morales در ماه نوامبر میلادی

marvels-spider-man-miles-morales

به گزارش ساویس‌گیم، همان‌طور که می‌دانید آمار فروش دیجیتالی ماه نوامبر اعلام شده است. بازی Marvel’s Spider-Man: Miles Morales موفق به فروش 663000 نسخه‌ای بر روی PS4 و PS5 شده است. البته که این مقدار قابل مقایسه با فروش ماه اول Marvel’s Spider-Man نیست اما در مقایسه با Uncharted: The Lost Legacy عملکرد به مراتب بهتری را ارائه داده است. همانطور که می‌دانید مایلز مورالز از لحاظ ساختاری یک عنوان کامل نیست و بیشتر با همین موردی که نام بردیم قابل مقایسه است.

جدیدترین بسته‌ی گسترش دهنده‌ی وارکرافت یعنی World of Warcraft: Shadowlands نیز عملکرد خوبی را داشته است. میزان درآمد ماهیانه و تعداد بازیکنان آن در بالاترین حد قرار دارد در مقایسه‌ی با سال‌های 2008 و 2010. همچنین به نسبت سال 2018 و بسته‌ی گسترش دهنده‌ی Battle for Azeroth نیز نمایش خوبی را ارائه داده است.

اما به هر حال این موفقیت نیز پایدار نیست. باید دید که بلیزارد چگونه می‌تواند بازیکنانش را در طول این مدت سرگرم نگه دارد. آیا می‌تواند بازیکنان را تا عرضه‌ی شدن یک بسته‌ی گسترش دهنده‌ی جدید تا چند سال سرگرم نگه دارد یا خیر؟ باید منتظر ماند و دید.

خب دوستان نظرتان چیست؟ این آمار را چگونه ارزیابی می‌کنید؟ لطفاً در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

0 0 رای‌
امتیاز این مطلب

رضا خلف چعباویمشاهده نوشته ها

رضا خلف چعباوی

به نام خدا رضا هستم معروف به دانته در محافل مختلف گیمینگ، بالای 11 سال که در این حوزه فعالیت می‌کنم و سابقه‌ی نویسندگی و مدیریت در سایت‌های بزرگ ایران رو داشتم. مخلص همگی 🌹❤🌹

اشتراک
اطلاع از
0 نظر
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات