Larian سازنده Baldur’s Gate 3 کار روی بازی جدید را آغاز کرده است

Larian سازنده Baldur’s Gate 3 کار روی بازی جدید را آغاز کرده است

سوان وینکه (Swen Vinke)، مديرعامل Larian Studios، اعلام کرد که استودیو کار روی Baldur’s Gate و جهان Dungeons & Dragons را کنار گذاشته است.

کارگردان بازی Baldur’s Gate 3، در GDC اعلام کرد که برنامه‌ای برای ساخت دی ال سی یا دنباله برای این بازی تحسین شده ندارند.

در عوض، استودیو بازیسازی و ناشر مستقل بلژیکی، که مجموعه‌ی نقش‌آفرینی Divinity را نیز در کارنامه دارد، به ساخت یک بازی جدید فکر می‌کند.

«ما شرکتی با ایده‌های بزرگ هستیم. ما برای ساخت دی ال سی و بسته گسترش دهنده‌ ساخته نشده‌ایم. هر بار که چنین پروژه‌ای را دنبال کردیم، شکست خوردیم. زندگی کوتاه است و جاه‌طلبی ما بسیار.

قلب ما همیشه برای Baldur’s Gate می‌تپد. اما ما قرار نیست که آن را ادامه دهیم. برخلاف انتظار اکثر طرفداران ما دی ال سی داستانی برای Baldur’s Gate 3 نخواهیم ساخت. ما برخلاف انتظار شما روی Baldur’s Gate 4 کار نخواهیم کرد.

ما عبور خواهیم کرد. ما از کار روی D&D گذر می‌کنیم و کار روی چیز جدیدی را آغاز خواهیم کرد.»

شایان ذکر است که Larian در مراسم GDC توانست 4 جایزه دیگر را به فهرست انبوه جوایز خود اضافه کند و عنوان بهترین بازی سال نیز در بین آن‌ها بود.

نظر شما در خصوص تصمیم سازندگان چیست؟ مهم‌ترین اخبار بازی را از ساویس‌گیم دنبال کنید. اگر مایل بودید کانال روبیکا، کانال تلگرام و صفحه‌ی اینستاگرام ساویس‌گیم را دنبال کنید. همچنین می‌توانید ویدیوهای گیم پلی بازی‌های مختلف را در کانال یوتیوب ساویس‌گیم تماشا کنید.

 

امتیاز دهید
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها