بهترین انیمه های 2023

بهترین انیمه های 2023 وینلند ساگا 2 نیر بادی ددیز

فهرست بهترین انیمه های 2023 را در ساویس‌گیم بخوانید. از ابتدای سال ۲۰۲۳ تاکنون، به دلیل انتشار تعدادی از انیمه‌های سریالی فوق العاده، هیجان‌انگیز و معروف از جمله Jujutsu Kaisen، Demon Slayer و Vinland Saga، متوجه شده‌ایم که امسال سال بسیار خوبی برای انیمه بازها است. چنین سریال‌هایی برای پرکردن اوقات فراغت طرفداران کافی است. همچنین شاهد عناوین کاملاً جدیدی مانند انیمه بادی ددیز Buddy Daddies و هل پارادایس Hell’s Paradise بودیم.

زیباترین نکته در مورد امسال، تماشای اپیزودهای سرگرم کننده و باورنکردنی وان پیس One Piece، به خصوص ماجراهای Wano است. با توجه به محبوبیت و جذابیت این انیمه سریالی، نتفلیکس یک سریال لایو اکشن برای آن ارائه کرد که از داستان انیمه معروف اقتباس شده و همان شخصیت‌ها را به تصویر می‌کشد. همچنین شاهد بازگشت و ادامه انیمه بلیچ با فصل جنگ خونین هزارساله به اضافه آخرین قسمت از آخرین فصل انیمه حمله به تایتان Attack on Titan بودیم. بنابراین، در این مقاله، در مورد مهمترین و قدرتمندترین سریال‌های انیمه‌ای که امسال به نمایش درآمدند صحبت خواهیم کرد.

نوشتار مرتبط:  محبوب‌ترین انیمه های تمام دوران 

انیمه باباهای رفیق بادی ددیز 2 مرد جوان و یک دختربچه

بهترین انیمه های 2023

انیمه باباهای رفیق Buddy Daddies

داستان انیمه بادی ددیز حول خانواده‌ای متشکل از سه نفر می‌گذرد که از نظر خونی با هم ارتباطی ندارند: کازوکی کوروسو و ری ساوا، دو قاتل اجیر شده که زیر یک سقف زندگی می‌کنند و مری، دختر هدفی که کازوکی و ری قصد دارند آن را ترور کنند. پس از پایان مأموریت ترور، مری (میری) با این 2 قاتل زندگی می‌کند. لذت داستان در تلاش کازوکی و ری برای تعادل برقرار کردن بین انجام ماموریت‌های ترور و بزرگ کردن و مراقبت از یک کودک بازیگوش، مری نهفته است.

داستان به طور کلی شبیه به داستان انیمه جاسوس و خانواده Spy X Family است اما با تفاوت‌های زیادی در جزئیات. این انیمه با طراحی رنگارنگ، انیمیشن عالی و ترکیب کمدی و درام به یکی از بهترین انیمه‌های امسال تبدیل شده است. شایان ذکر است که تعداد قسمت‌های انیمه ۱۲ قسمت است و داستان اصلی و غیر اقتباسی آن توسط فو شیموکورا نوشته شده.

نوشتار مرتبط:  بهترین انیمه های جدید 

بهشت جهنم Hell’s Paradise

گابیماروی توخالی پس از دستگیری در طی یک مأموریت ترور، به اعدام محکوم می‌شود، اما کشتن او به دلیل بدن مافوق بشری‌اش غیرممکن به نظر می‌رسد. جلاد با این باور که عشقش به همسرش ناخودآگاه او را زنده نگه می‌دارد، به او فرصتی می‌دهد تا به دستور شوگان از تمام جنایاتش تبرئه شود، به شرطی که اکسیر زندگی را در شینسنکیو، قلمروی افسانه‌ای که اخیراً در جنوب غربی کشف شده است، بیابد. پادشاهی ریوکیو پس از از دست دادن پنج تیم اعزامی به جزیره، این بار شوگان گروهی از محکومان را به کام مرگ می‌فرستد.

هر محکومی با یک جلاد اعزام می‌شود تا محکوم به شرط عفو با این جلاد برگردد. داستان متمایز این انیمه اقتباس شده از یک مانگای معروف به همین نام است، استودیوی معروف Mappa، که در طراحی و انیمیشن، طبق معمول، عالی ظاهر شده و فضای ترسناک و خونین با ترکیبی از سامورایی‌ها و نینجاها را تصویر کرده، بهشت ​​جهنم را ساخته است. انیمه بهشت جهنمی بدون شک یکی از بهترین انیمه‌های امسال است. تعداد قسمت‌های این انیمه ۱۳ قسمت است و فصل دوم آن با تاریخ انتشار نامشخصی تأیید شده.

نوشتار مرتبط:  بهترین انیمه های 2022 

فصل دوم جوجوتسو کایسن Jujutsu Kaisen 2nd Season – بهترین انیمه های 2023

خوشبختانه در سال ۲۰۲۳ شاهد بازگشت تعداد زیادی از انیمه‌های محبوب بودیم و یکی از برجسته‌ترین عناوین انیمه جوجوتسو بود که با اولین فصل خود در سال ۲۰۲۰ شروع بسیار خوبی داشت و ۲۴ قسمت از آن به نمایش درآمد. این انیمه از مانگای فانتزی و مالیخولیایی جاری در مجله شونن به همین نام اقتباس شده است. پس از موفقیت بزرگ فصل اول، فیلمی به نام صفر برای آن ساخته شد. علاوه بر شخصیت اصلی یوجی ایتادوری Yuuji Itadori، فصل دوم بر معلم او و قدرتمندترین جادوگر، ساتورو گوجو Satoru Gojo تمرکز دارد. در فصل دوم، استودیوی ماپا Mappa اوج گرافیک و انیمیشن را به ما ارائه کرده و به شهرت گسترده‌ای دست یافت و تا به امروز نیز نمایش داده می‌شود و طرفداران مشتاق هر هفته مشتاقانه منتظر قسمت جدید آن هستند.

نوشتار مرتبط:  بهترین انیمه ‌های جدید و قدیمی 

انیمه وینلند ساگا فصل 2 دو مرد ایستاده در چمنزار

فصل دوم وینلند ساگا Vinland Saga Season 2

از جمله انیمه‌هایی که به شدت در حال ترند شدن است، فصل دوم انیمه وینلند ساگا است. اینار پس از مرگ پدرش و ویران شدن دهکده‌اش به دست مهاجمان انگلیسی، آرزوی یک زندگی آرام با خانواده‌اش را در مزرعه بازسازی شده دارد. با این حال، سرنوشت ملاحظات دیگری دارد، زیرا روستای او دوباره مورد تهاجم قرار می‌گیرد. اینار با ناامیدی تماشا می‌کند که زمین‌هایش می‌سوزد و خانواده‌اش سلاخی می‌شوند. مهاجمان Einar را اسیر می‌کنند و او را به عنوان برده به دانمارک می‌برند. فصل دوم بیشتر بر جنبه دراماتیک و انسانی تمرکز دارد تا درگیری که در فصل اول شاهدش بودیم.

با این حال، استودیوی Mappa که جایگزین استودیو Wit که مسئولیت فصل اول را بر عهده داشت شده، یکی از بهترین انیمیشن‌های سال ۲۰۲۳ را به ما ارائه کرده است که آن را شایسته قرار گرفتن در لیست ما می‌کند. شایان ذکر است که تعداد قسمت‌های انیمه اقتباس شده از مانگا ۲۴ قسمت است و هنوز فصل جدید آن تأیید نشده، هرچند با توجه به موفقیت‌های بدست آمده توسط این انیمه سریالی و با توجه به اینکه هنوز فصل‌های بیشتری وجود دارد، انتظار می‌رود که به‌زودی تأیید شود.

نوشتار مرتبط:  14 بازی شبیه انیمه 

بلیچ: جنگ خونین هزار ساله Bleach: Thousand Year Blood – بهترین انیمه های 2023

بلیچ، انیمه اکشن و ماجراجویی معروف، مانند ققنوس به سوی ما باز می‌گردد تا با آخرین فصل خود، جنگ خونین هزار ساله، حسرت‌ها را شعله‌ور کند و آتش شور و شوق را بارور سازد. استودیو Pierrot در ارائه یک نماد واقعی که به شدت با بقیه عناوین درخشان اخیر مانند شیطان کش Jujutsu Kaisen، Demon Slayer و حمله به تایتان Attack on Titan رقابت می‌کرد، عالی بود. قسمت اول فصل جنگ هزارساله سال گذشته و قسمت دوم این فصل در تیرماه امسال با تعداد سیزده قسمت به نمایش درآمد. قسمت سوم قرار است سال آینده نمایش داده شود.

داستان این فصل از یک حمله غافلگیرانه خونین توسط نیروهای پادشاه کوئینسی، جوهاباخ، می‌گوید که جامعه معنوی را به آشفتگی می‌اندازد و آن را در حال لیسیدن زخم‌ها و سوگواری برای از دست دادن‌ها و کشته‌هایش رها می‌کند. بسیاری از رهبران بازمانده Spirit Society برای جنگیدن بدون Bankai خود آموزش می‌بینند، این بهترین تکنیکی است که خشن‌ترین جنگجویان در اختیار دارند. در مورد ایچیگو، او اکنون باید تحت تمرینات شدید قرار گیرد تا او را فراتر از محدودیت‌های فیزیکی، عاطفی و ذهنی خود براند. شکوه شخصیت‌ها، سرگرمی‌های جنگ‌ها، انیمیشن عالی و نقل قول‌های خوب، Bleach را به یکی از بهترین انیمه‌های امسال تبدیل کرده است.

در خاتمه… شکی نیست که امسال انیمه‌های زیادی وجود دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به انیمه «مشل»، انیمه تناسخ یک بیکار و بسیاری دیگر اشاره کرد که ذکر همه سریال‌ها در این مقاله دشوار است. لیست طولانی می‌شود، بنابراین ما روی مهمترین و بهترین آن‌ها از نظر محبوبیت تمرکز کرده‌ایم. با کمک شما، بقیه مقاله را به زودی تکمیل خواهیم کرد. در نتیجه شما را دعوت می‌کنیم تا انیمه مورد نظرتان را برای اضافه شدن به فهرست معرفی کنید. مقالات سینمایی ساویس‌گیم را از دست ندهید. اگر مایل بودید کانال روبیکا، کانال تلگرام و صفحه‌ی اینستاگرام ساویس‌گیم را دنبال کنید. همچنین می‌توانید ویدیوهای گیم پلی بازی‌های مختلف را در کانال یوتیوب ساویس‌گیم تماشا کنید.

 

5 2 رای ها
رأی دهی به مقاله

رضا خلف چعباویمشاهده نوشته ها

Avatar for رضا خلف چعباوی

به نام خدا - سلام، رضام. ایمیل کاری: khc.reza@gmail.com

اشتراک در
اطلاع از
guest
2 نظرات
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها