نقشه جی تی ای ۶ پویا خواهد بود

نقشه جی تی ای ۶ پویا خواهد بود

بازی GTA 6 یکی از مورد انتظارترین عناوین تاریخ است و اگرچه راک استار تأیید می‌کند که بازی در حال توسعه است، اما از کمبود اطلاعات رسمی رنج می‌برد. نقشه بازی در حال توسعه و گسترش در طول زمان است. طبق جدیدترین شایعات نقشه جی تی ای 6 پویا خواهد بود.

برخی از کاربران در پلتفرم توییتر شروع به انتشار اطلاعاتی از منابع نامعلوم کرده‌اند که نشان می‌دهد این بازی دارای نقشه در حال گسترشی است که شبیه به برخی از بازی‌های سرویس زنده، به ویژه Fortnite است. به طوری که Rockstar شهرها، پایگاه‌ها و مناطق جدید بیشتری را به نقشه بازی اضافه می‌کند و در عین حال Vice City را به عنوان مرکز و شهر اصلی دنیای بازی نگه می‌دارد.

البته این اولین بار نیست که گفته می‌شود GTA 6 دارای نقشه پویا و زنده خواهد بود، چرا که برخی منابع در اوایل سال گذشته گفته بودند که Rockstar قصد دارد دنیای بازی را قابل ارتقاء کند. در حالی که سازندگان در حال حاضر در حال تلاش برای انتشار بازی با یک نقشه کوچک با محتوای متوسط ​​هستند، اما طبق گفته منابع متعدد نقشه و محتوای جی تی ای 6 به تدریج در طول دوره پس از انتشار گسترش خواهد یافت. این بدان معناست که با گسترش نقشه، می‌توان مأموریت‌های بیشتری را برای کشف مناطق جدید اضافه کرد. همچنین، مأموریت‌های آینده می‌توانند با افزودن مناطق جدید و پیوند آن‌ها با مناطق قدیمی، پیچیده‌تر شوند.

نوشتار مرتبط:  بررسی نقشه gta 6 جی تی ای 6 

نقشه جی تی ای 6 gta 6

البته این موضوع ممکن است صرفاً در مورد نقشه بخش چند نفره GTA 6 یا همان جی تی ای 6 آنلاین صدق کند، ما نمی‌دانیم که Rockstar در پشت پرده چه چیزی برای ما در نظر گرفته است. بازی ممکن است به طور کامل به حالت چند نفره متصل شود و در حالی که وابستگی به حالت داستانی را کاهش می‌دهد تجربه‌ای یکپارچه ارائه دهد، چرا که بخش داستانی اغلب محتوای اضافی دریافت نمی‌کند، همانطور که در مورد جی تی ای GTA 5 شاهد آن بودیم.

اگرچه این اطلاعات هنوز غیر رسمی است، اما همان منابعی که شهر اصلی و شخصیت‌های مرد و زن جی تی ای 6 را تأیید و فاش کرده بودند اطلاعات جدید در مورد نقشه GTA 6 را منتشر کرده‌اند. تنها نگرانی این است که Rockstar تا چه اندازه از حالت تک نفره در GTA 6 پشتیبانی می‌کند و آیا آن‌ها مانند حال حاضر فقط روی حالت چند نفره تمرکز می‌کنند و محتوای جانبی کوچکی را وارد فاز داستانی می‌کنند یا کمبودهای جی تی ای 5 را جبران خواهند کرد.

تا زمانی که ما یک اعلامیه رسمی در مورد بازی دریافت نکنیم نمی‌توانیم با قطعیت اظهارنظر کنیم. به نظر شما استفاده از ایده نقشه پویا سرگرم کننده خواهد بود؟ آیا این ایده باعث می‌شود جی تی ای 6 آنلاین برای چندین سال پرطرفدار باقی بماند، همانطور که GTA Online برای یک دهه محبوب ماند؟ مهم‌ترین اخبار بازی را از ساویس‌گیم دنبال کنید. اگر مایل بودید کانال روبیکا، کانال تلگرام و صفحه‌ی اینستاگرام ساویس‌گیم را دنبال کنید. همچنین می‌توانید ویدیوهای گیم پلی بازی‌های مختلف را در کانال یوتیوب ساویس‌گیم تماشا کنید.

 

4 31 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
43 نظرات
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها