اخاذی Sweet Baby Inc از Black Myth: Wukong | یا باج بده یا بدنام شو!

اخاذی Sweet Baby Inc از Black Myth: Wukong | یا باج بده یا بدنام شو!

به گزارش ساویس‌گیم و به نقل از مدیرعامل استودیوی چینی Game Science، سازنده‌ی بازی Black Myth: Wukong، گروه باجگیری Sweet Baby Inc که تحت عنوان شرکت همه پسند کردن بازی‌ها! فعالیت می‌کند، به مديرعامل استودیوی بازی‌سازی سازنده Black Myth Wukong پیشنهاد داده در قبال دریافت 7 میلیون دلار به سازندگان مشاوره بدهد تا بازی را برای رسانه‌ها و در جهت سیاست‌های اقلیت منحرف اخلاقی و جنسی بهبود دهند.

مدیرعامل استودیوی سازنده‌ی Black Myth Wukong این پیشنهاد را نپذیرفت و گروه باجگیری Sweet Baby Inc شروع به لجن پراکنی برای بدنام کردن مديرعامل و بازی کرده‌اند.

این گروه باجگیری با همراهی رسانه‌های قلم به مزد خود، اتهامات واهی را روانه مديرعامل و سازندگان بازی کرده‌اند، از اتهامات جنسی و اخلاقی گرفته تا توهین‌های شخصی.

مديرعامل استودیوی بازی‌سازی Game Science سازنده‌ی Black Myth Wukong هم که با این اقدام ناجوانمردانه مواجه شد، اقدام به اشتراک‌گذاری گفتگو و رسانه‌ای کردن این موضوع کرده است.

جالب اینجاست که کمتر رسانه‌ای اقدام به پوشش صحبت‌های مدیرعامل این بازی مورد انتظار کرده است!

شرکت Sweet Baby Inc در سال‌های اخیر تحت عنوان ارائه مشاوره، اقدام به ورشکست کردن بازیسازان و نابودی فرنچایزهای زیادی کرده است.

هدف آن‌ها اضافه کردن موارد lgbt (الی تمام حروف لاتین!)، انحرافات اخلاقی و جنسی از جمله همجنسبازی، شخصیت‌های زن زشت و چاق، جایگزینی شخصیت‌های اصلی بازی با شخصیت‌های زن یا سیاهپوست و سانسور بازی‌ها بوده است.

نظر شما در خصوص اقدامات این شرکت و تخریب جایگاه هنر چیست؟ مهم‌ترین اخبار بازی را از ساویس‌گیم دنبال کنید. اگر مایل بودید کانال روبیکا، کانال تلگرام و صفحه‌ی اینستاگرام ساویس‌گیم را دنبال کنید. همچنین می‌توانید ویدیوهای گیم پلی بازی‌های مختلف را در کانال یوتیوب ساویس‌گیم تماشا کنید.

بیشتر بخوانید:

هیدئو کوجیما، Black Myth: Wukong را تحسین می‌کند!

نشت عظیم در اپیک گیمز: انتشار Red Dead Redemption 1 برای کامپیوتر!

در Summer Game Fest 2024 چه گذشت

SJW سرطانی که به جان هنرصنعت بازی‌های ویدیویی افتاده است

بازی‌بازان متحد شوید؛ فمینیست‌ها و SJWها هنرصنعت را به لجن کشیده‌اند

امتیاز دهید
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها