بازیگر نقش مایکل می‌گوید GTA 6 ارزش انتظار را دارد

بازیگر نقش مایکل می‌گوید GTA 6 ارزش انتظار را دارد

بله، هنوز جزئیات جدیدی در مورد بازی GTA 6 که می‌دانیم سال‌هاست در دست توسعه است، به دست نیاورده‌ایم. راک استار همچنان جزئیات جی تی ای 6 را بدون فاش کردن چیز جدیدی که بتواند عطش طرفداران این سری را که مدت‌ها منتظرند، سیراب کند، مخفی نگه داشته است. با این حال بازیگر نقش مایکل می‌گوید GTA 6 ارزش انتظار را دارد.

ند لاک که نقش شخصیت «مایکل» را در GTA 5 بازی کرده است، گفت:

به نظر می‌رسد که این بازی واقعاً ارزش این همه انتظار را دارد.

ما نمی‌دانیم که آیا لاک در GTA 6 حضور دارد یا خیر. اگر هم چنین باشد، او نمی‌تواند به دلیل قرارداد محرمانگی اطلاعات بازی را افشا کند. با این حال، بعید به نظر می‌رسد که چنین باشد، زیرا به ندرت پیش می‌آید که Rockstar یک شخصیت GTA را در سری جدید خود بازگرداند. اما حتی اگر لاک در این بازی شرکت نداشته باشد، احتمالاً چیزی در مورد توسعه آن می‌داند، زیرا احتمالاً یک یا دو نفر را می‌شناسد که روی آن کار می‌کنند. ما باور نداریم که او رابطه خود را با همه کسانی که روی GTA 5 کار می‌کردند که در درجه اول در آن نقش داشت، قطع کرده باشد. در نتیجه حتماََ افرادی هستند که بتواند اطلاعات دست اول را از آن‌ها دریافت کند.

لاک از طریق حساب شخصی خود در پلتفرم اینستاگرام به کاربری که از او سوالی در مورد Grand Theft Auto 6 پرسیده بود با عبارت کوتاهی پاسخ داد: «ارزش صبر کردن را دارد…»

نوشتار مرتبط:  لو رفتن تاریخ انتشار و رونمایی از جی تی ای 6 توسط مدیرعامل شرکت 

مایکل دی سانتا جی تی ای 6 ned luke gta 6

آیا اطلاعات قابل اعتمادی پشت این نقل قول وجود دارد؟ این امکان‌پذیر است، اما چیزی وجود ندارد که ما را مجبور کند بیش از حد به این اظهارات پایبند باشیم. همانطور که انتظار می‌رفت، برخی از طرفداران Grand Theft Auto به این اظهارات به واسطه رابطه لاک با توسعه دهندگان امیدوار بودند.

اما از این اظهارات نمی‌توان تعیین کرد که آیا لوک واقعاً در بازی شرکت می‌کند یا اینکه از طریق ارتباط خود با توسعه دهندگان راک استار به منبعی تکیه می‌کند. در هر صورت، طرفداران بازی نیازی ندارند کسی به آن‌ها یادآوری کند که جی تی ای 6 ارزش صبر کردن را دارد، زیرا انتظار آن‌ها نه برای دریافت بازی، بلکه فقط برای به دست آوردن اطلاعات رسمی در مورد آن، شدیدتر شده است.

نظر شما درباره این اظهارات بازیگر شخصیت مایکل چیست؟ آیا فکر می‌کنید بر اساس اطلاعات محرمانه‌ای است که او از آن‌ها خبر دارد یا فقط یک اظهارات خودجوش و نظر شخصی است؟ مهم‌ترین اخبار بازی را از ساویس‌گیم دنبال کنید. اگر مایل بودید کانال روبیکا، کانال تلگرام و صفحه‌ی اینستاگرام ساویس‌گیم را دنبال کنید. همچنین می‌توانید ویدیوهای گیم پلی بازی‌های مختلف را در کانال یوتیوب ساویس‌گیم تماشا کنید.

 

4.1 10 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
2 نظرات
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها