اطلاعات جدیدی از دو منطقه بازی Everspace 2 منتشر شد

Everspace 2

به گزارش ساویس‌گیم، اگر چه عرضه بازی Everspace 2 ساخته استودیو دوباره به تعویق افتاده باشد اما به نظر می‌رسد بازی در ژانویه سال آینده منتشر خواهد شد. در همین حال، سازنده بازی جزئیات جدیدی را ارائه کرده است. جزئیاتی در مورد برخی مناطق که بازیکنان در آینده شاهد آن‌ها خواهند بود. یکی از این مناطق، منطقه‌ای به نام Ruins of the Ancients خواهد بود که جزء مناطق مراحل پایانی بازی به شمار می‌رود. این منطقه چالش‌هایی دشوار و بهترین پاداش‌های موجود در بازی را به شما ارائه می‌دهد.

این منطقه از سازه‌های مخصوصی در Cephas II تشکیل شده که یکی از ماه‌های سیستم Union است. این منطقه در نسخه‌ی دسترسی زودهنگام در دسترس نیست. اما برخی از ساختمان‌های آن در این نسخه قابل مشاهده خواهند بود. توسعه دهنده بازی همچنین اشاره کرده است که این منطقه ارتباط تنگاتنگی نیز با روایت اصلی بازی دارد.

منطقه جدید دیگر، Prescott Starbase است. که این منطقه از بازی به شکل “یک نسخه کاملاً متراکم از کل یک شهر شناور در فضا” توصیف شده است. شایان ذکر است که مکان مذکور دارای یک منطقه‌ی خرید و سرگرمی، یک منطقه بندرگاه و یک بازار سیاه نیز هست. و فریلنسرها تجارت خود را در این مکان انجام می‌دهند. این منطقه همچنان در حال تکمیل است. اما وقتی دسترسی زودهنگام بازی فعال شود، می‌توان منطقه مذکور را کاوش کرد و با محیط آن بیشتر آشنا شد.

بازی Everspace 2 پس از دوره‌ی دسترسی زودهنگام، ابتدا برای کنسو‌ل‌های PS4 و Xbox One عرضه‌ می‌شود. و سپس برای PC در دسترس قرار خواهد گرفت. در این میان منتظر جزئیات بیشتر در مورد این بازی و سایر بازی‌ها از ساویس‌گیم باشید.

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها