نقد و بررسی کوتاه بازی خشم 2؛ ماجراهای شهاب قسمت دوم

بازی خشم

بازی خشم 2 دنباله‌ی مستقیم بازی خشم می‌باشد. شما می‌توانید نقد و بررسی بازی نخست را از اینجا مطالعه کنید. همچنین معرفی این بازی نیز در اینجا در دسترس است. دز در ادامه با بررسی بازی خشم 2 با ما همراه باشید.

داستان خشم 2 ماجراهای شهاب در قسمت اول را پی می‌گیرد. و شخصیت اصلی پس از اتفاقات شماره‌ی نخست حال وارد ماجرای پیچیده و مخوفی شده است. برای جلوگیری از افشای داستان از توضیحات بیشتر خودداری می‌کنیم.

خشم 2 به نسبت شماره‌ی قبلی پیشرفت فوق‌العاده‌ای را داشته است. تقریباً همه‌ی مشکلات و کاستی‌های نسخه‌ی نخست در این شماره به خوبی برطرف شده است. طراحی و تنوع محیطی به مراتب نسبت به شماره‌ی قبلی بهبود پیدا کرده است. حال ما شاهد محیط‌های متفاوت با نورپردازی و طراحی متفاوت هستیم. شخصیت‌های بازی نیز طراحی بهتری پیدا کرده‌اند و به راحتی نسبت به یکدیگر قابل تمایز هستند.

مشکلات نسخه‌ی قبلی از جمله منوی انگلیسی و فونت ریز برطرف شده و کاملاً استاندارد شده‌اند. همچنين می‌شود به بهبود صداگذاری بازی به نسبت شماره‌ی نخست اشاره کرد. گیم‌پلی خشم 2 نیز دستخوش بهبودهایی شده است و مکانیک‌های جدیدی به آن اضافه شده است. مانند مکانیک جالب QTE که باید در فرصت مناسب اقدام به لمس نقاط مخصوص از صفحه کنید. ریتم کلی بازی و داستان نیز به نسبت گذشته بهبود پیدا کرده است و در سطح خوبی قرار گرفته است.

در کل پیشرفت بازی خشم 2 کاملاً مشهود است. و استودیوی RDGames در دومین تجربه‌ی بازی‌سازی خود خیلی خوب عمل کرده است و کاملاً مشخص است که به بازخوردهای کاربران توجه داشته است. بدون شک با ادامه‌ی این روند می‌شود آینده‌ی روشنی برای این تیم بازی‌سازی جوان متصور بود.

امتیاز ساویس‌گیم: 8 از 10

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله

رضا خلف چعباویمشاهده نوشته ها

رضا خلف چعباوی

به نام خدا رضا هستم معروف به دانته در محافل مختلف گیمینگ، بالای 11 سال که در این حوزه فعالیت می‌کنم و سابقه‌ی نویسندگی و مدیریت در سایت‌های بزرگ ایران رو داشتم. مخلص همگی 🌹❤🌹

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها