تغییرات شگفت‌انگیز در راه بازی Hunt: Showdown

تغییرات شگفت‌انگیز در راه بازی Hunt: Showdown

به گزارش ساویس‌گیم، تغییرات شگفت‌انگیزی در راه بازی Hunt: Showdown هستند. این بازی آنلاین و تاکتیکال که در حالت‌های PVP و PVE قابل تجربه است، ساخت کرایتک می‌باشد. سازندگان قول تغییرات بزرگی در سال 2021 را داده بودند و حال به نظر اطلاعات جدیدی در این خصوص به دست آمده است.

تا بدین جای کار اخبار Hunt: Showdown چندان هیجان‌انگیز نبوده‌اند. سازندگان چندین DLC همچون Legendary Ronin و The Trickshooter ارائه داده بودند که در سطح قابل قبولی قرار داشتند. با اینکه این‌ محتواها چندان بد نبودند اما طرفداران به نقشه‌های جدید، سلاح‌های جدید و تغییرات گیم‌پلی رغبت بیشتری دارند. 

با توجه به توئیت جدید سازندگان قرار است به زودی شاهد شخصی‌سازی مهمات در بازی Hunt: Showdown باشیم. با توجه به تصویری که در زیر قابل مشاهده است، این شخصی‌سازی برای انواع و اقسام مهمات قابل اعمال است. از سلاح‌های سنگین و سبک تا کمان و دیگر موارد. با توجه به تصویر ظاهراً دقت قابل توجهی برای طراحی این قابلیت صورت گرفته است. 

Hunt: Showdown

هنوز تاریخ عرضه‌ای برای این به‌روزرسانی مشخص نشده است. احتمالاً در هنگام عرضه‌ی این به‌روزرسانی بازیکنان قادر به خرید و فروش این مهمات همچون سلاح‌های مختلف را در بازی Hunt: Showdown داشته باشند. به جز این قابلیت که جنبه‌ی شخصی سازی دارد، سازندگان قول اضافه شدن نقشه و boss جدید را نیز داده‌اند.

بازی Hunt: Showdown برای پلتفرم‌های PC, PS4 و Xbox One در دسترس است. 

نظر شما چیست دوستان؟ این بازی را تجربه کرده‌اید؟ این قابلیت برای شما جذاب است؟ لطفاً در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

امتیاز دهید
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها