تریلر جدید جی تی ای ۶ کی منتشر می‌شود؟

تریلر جدید جی تی ای ۶ کی منتشر می‌شود؟

تریلر جدید جی تی ای 6 کی منتشر می‌شود؟ بررسی و پیش‌بینی تاریخ انتشار تریلر جدید GTA 6، تریلر دوم بازی gta vi طبق شایعات در ماه می 2024 منتشر خواهد شد. 

گیمرها اکنون عادت کرده‌اند که طرفداران سری GTA را در حالی ببینند که در رسانه‌های اجتماعی در مورد زمان انتشار تریلر بعدی GTA 6 گمانه زنی می‌کنند.

Rockstar Games اولین تریلر رسمی دنباله موردانتظار Grand Theft Auto را در دسامبر 2023 منتشر کرد.

در حالی که این تریلر عطش طرفداران برای جزئیات بازی آینده را برای مدتی برطرف کرد، آنها اکنون مشتاقانه منتظر تریلر بعدی و هر چیزی هستند که جزئیات بازی را به نمایش خواهد گذاشت.

gta 6 charactersجالب اینجاست که شایعه شده است که دومین تریلر GTA 6 در اواخر اردیبهشت ماه منتشر خواهد شد، زیرا Take-Two Interactive (شرکت مادر Rockstar) در هفته‌های آینده برنامه‌ای برای ارائه گزارش مالی دارد.

با این حال، اگر در ماه می 2024 (اردیبهشت-خرداد 1403) اتفاقی نیفتد، طرفداران می‌توانند انتظار داشته باشند که تریلر بعدی GTA 6 تا سپتامبر منتشر شود، زیرا به‌روزرسانی بزرگ تابستانی GTA آنلاین تأیید شده است.

توجه – این مقاله صرفاً حدس و گمان است و هنوز تاریخ یا پنجره ای برای تریلر بعدی GTA 6 به طور رسمی اعلام نشده است.

تریلر جدید جی تی ای 6 کی منتشر می‌شود؟ پیش‌بینی یک پنجره احتمالی برای انتشار تریلر بعدی GTA 6

شرکت Take-Two Interactive در 16 مه 2024 میزبان یک گردهمایی گزارش مالی Q4 2024 خود خواهد بود.

چنین رویدادهایی چندین بار در سال برگزار می‌شوند و اعلام رسمی اولین تریلر GTA 6 درست قبل از گزارش مالی Take-Two در نوامبر 2023 منتشر شد.

به همین دلیل است که طرفداران منتظر چیزی مشابه در این ماه هستند، و این پیش‌بینی چندان غیرمنطقی نیست.

ماشین قرمز gta 6 گروتی فیوریا 5 چیزی که باید از اولین اسکرین شات‌های GTA 6 انتظار داشتدر واقع، انتظارات درآمد Take-Two برای سال مالی 2025 نشان می‌دهد که تاریخ انتشار GTA 6 ممکن است در نیمه اول سال آینده باشد.

اگر این درست باشد، انتشار تریلر دوم در حال حاضر به Rockstar Games فرصت می‌دهد تا در ماه‌های آینده از روش‌های بازاریابی دیگر استفاده کند.

آنها همچنین تریلرهای جداگانه‌ای از گیم پلی و بخش چند نفره عناوین اخیر را منتشر کرده‌اند.

بنابراین، انتشار تریلر بعدی GTA 6 در ماه مه، شکاف مناسبی را برای تریلرهای بالقوه بیشتری که در اواخر سال 2024 وارد خواهند شد، فراهم میشکند.

همانطور که گفته شد، عناوین نسبتاً جدید Rockstar Games، مانند GTA 5 و Red Dead Redemption 2، شاهد فاصله‌ای تقریباً یک ساله بین اولین و دومین تریلر خود بوده‌اند.

از این رو، این استودیو ممکن است به جای تریلر جدید GTA 6، اسکرین شات‌هایی منتشر کند یا حتی در این مدت هیچ چیزی منتشر نکند.

با این وجود، لازم به ذکر است که اولین تریلر GTA 6 که پیرامون به‌روزرسانی The Chop Shop GTA Online منتشر شد، برای جی تی ای آنلاین شگفت‌انگیز بود.

عکس از پل جزیره جی تی ای 6 لئونیدا 5 چیزی که باید از اولین اسکرین شات‌های GTA 6 انتظار داشتیک آپدیت تابستانی برای جی تی ای آنلاین GTA نیز اعلام شده است.

البته هنوز تاریخ انتشار ندارد، اما به‌روزرسانی‌های تابستانی برای بخش چندنفره جی تی ای معمولاً در ژوئن، جولای یا آگوست منتشر می‌شوند.

بنابراین کاملاً ممکن است که Rockstar با انتشار چیزی مرتبط با آن، نزدیک به آپدیت تابستانی، بار دیگر از محبوبیت GTA 6 بهره مند شود.

به طور خلاصه، طرفداران احتمالاً انتظار دارند تریلر بعدی GTA 6 نهایتاََ تا سپتامبر 2024 (شهریور) منتشر شود.

اما یک بار دیگر، مهم است که توجه داشته باشید که این فقط یک حدس و گمان است. پیش‌بینی شما درباره تاریخ انتشار تریلر جدید جی تی ای 6 چیست؟ 

سوالات متداول:

لئونیدا در GTA 6 کجاست؟

لئونیدا یک ایالت خیالی است که نقشه GTA 6 در آن واقع است. نکته قابل توجه، این است که Vice City، یکی از نمادین‌ترین مکان‌های این مجموعه نیز در آن واقع شده.

5 1 رای
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها