۵ چیزی که باید از اولین اسکرین شات‌های GTA 6 انتظار داشت

۵ چیزی که باید از اولین اسکرین شات‌های GTA 6 انتظار داشت

شایعه شده است که اولین اسکرین شات‌های GTA 6 به زودی منتشر می‌شوند. 5 چیزی که باید از اولین اسکرین شات‌های GTA 6 انتظار داشت را در ساویس‌گیم بخوانید. 

طرفداران انتظار دارند که Rockstar Games برخی از اسکرین شات‌های GTA 6 را قبل از گزارش مالی شرکت مادر (Take-Two Interactive) در ماه مه 2024 منتشر کند.

گزارش‌های مربوط به تغییرات استودیو در وب‌سایت رسمی عنوان نیز هیجان کلی طرفداران را افزایش داده است و آنها اکنون انتظار دارند تصاویر بیشتری را از سری جی تی ای Grand Theft Auto ببینند.

نیازی به گفتن نیست، اما هیچ راهی برای حدس اینکه دقیقاً چه چیزی در اسکرین شات‌های جی تی ای 6 GTA 6 به نمایش گذاشته می‌شود، وجود ندارد.

با این حال، می‌توان بر اساس آنچه در اسکرین شات‌های جی تی ای وی Grand Theft Auto 5 قبل از عرضه آن نشان داده شده بود، حدس و گمان‌هایی انجام داد.

بنابراین، بیایید نگاهی به 5 چیز مورد انتظار از اولین تصاویر درون بازی GTA VI بیندازیم.

توجه – این مقاله صرفاً حدس و گمان است و هنوز هیچ چیزی به طور رسمی در مورد اولین اسکرین شات‌های Grand Theft Auto 6 فاش نشده است.

5 چیزی که باید از اولین اسکرین شات‌های GTA 6 انتظار داشت

عکس از پل جزیره جی تی ای 6 لئونیدا 5 چیزی که باید از اولین اسکرین شات‌های GTA 6 انتظار داشتوسایل نقلیه جدید و 4 چیز دیگر که باید از اولین تصاویر GTA 6 انتظار داشت

1) عکس‌های صادقانه از دنیای درون بازی جی تی ای 6 

نقشه GTA 6 در شهر یا ایالتی تخیلی به نام Leonida جریان خواهد شد. به نظر می‌رسد که لئونیدا بر اساس فلوریدا طراحی شده، و شامل مناطقی است که احتمالاً از Everglades و Florida Keys الهام گرفته شده‌اند.

علاوه بر این، لئونیدا حتی قرار است شهر نمادین الهام گرفته از میامی – Vice City را نیز به نمایش بگذارد.

بنابراین، می‌توان انتظار داشت که اولین اسکرین شات‌های GTA 6 صریح باشند و بیشتر دنیای درون بازی این عنوان را نشان دهند.

آن‌ها می‌توانند NPC‌هایی را که در جهان بازی روزشان را سپری می‌کنند را نشان دهند.

شخصیت‌های اصلی جی تی ای 6 لوسیا و جیسون در حال سرقت از فروشگاه 2) شخصیت‌های اصلی GTA VI در حال انجام مأموریت 

اولین تریلر بازی جی تی ای وی ای GTA 6 لحظاتی در بر داشت که قهرمان زن لوسیا و شریک زندگی او به نام جیسون را نشان می‌داد.

از این رو، راک استار ممکن است در یکی از اسکرین شات‌های آینده، نگاهی دیگر به شخصیت‌های اصلی داشته باشد.

به عنوان مثال، تصاویر می‌توانند هر دو یا فقط یکی از آنها را در یک مأموریت یا گیم پلی کلی نشان دهند، همانطور که مایکل، ترور و فرانکلین در برخی از اسکرین شات‌های پیش از انتشار GTA 5 نشان داده شده بودند.

ماشین قرمز gta 6 گروتی فیوریا 5 چیزی که باید از اولین اسکرین شات‌های GTA 6 انتظار داشت3) وسایل نقلیه جدید در GTA 6 جی تی ای وی ای – 5 چیزی که باید از اولین اسکرین شات‌های GTA 6 انتظار داشت

اولین اسکرین شات‌ها می‌توانند جزئیاتی در مورد وسایل نقلیه GTA 6 ارائه دهند. ماشین‌ها، دوچرخه‌ها، قایق‌ها و غیره بخشی جدایی‌ناپذیر از این مجموعه هستند و تعداد زیادی در اولین تریلر آن به نمایش درآمدند.

با این حال، اکثر آنها وسایل نقلیه قدیمی از جی تی ای آنلاین GTA Online بودند.

بنابراین، Rockstar Games ممکن است اتومبیل‌ها، دوچرخه‌ها یا سایر خودروهای جدید را از طریق اولین اسکرین‌شات‌های GTA 6 به اشتراک بگذارد.

حیوانات مختلف جی تی ای 6 فیل گرگ ببر تمساح خرس 4) حیات وحش و حیوانات جی تی ای 6 

حیات وحش نیز بخشی از دنیای GTA 6 خواهد بود، زیرا پرندگان و تمساح‌های مختلف در اولین تریلر بازی آینده به نمایش درآمدند.

بنابراین، طرفداران می‌توانند انتظار داشته باشند که حیوانات بیشتری را در برخی از اسکرین شات‌ها ببینند.

علاوه بر این، اسکرین شات‌ها ممکن است نگاهی به حیات دریایی احتمالی بازی از طریق عکس‌های زیر آب ارائه دهند.

آب و هوای پویا و متنوع در جی تی ای 6 5 چیزی که باید از اولین اسکرین شات‌های GTA 6 انتظار داشت5) زمان‌های مختلف روز / آب و هوا – 5 چیزی که باید از اولین اسکرین شات‌های GTA 6 انتظار داشت

می‌توان انتظار داشت که Rockstar Games با نمایش زمان‌های مختلف روز و آب و هوای متنوع از طریق برخی از تصاویر GTA 6 خودنمایی کند.

اولین تریلر چند ثانیه اول تصویری را نشان می‌دهد که می‌تواند طلوع خورشید باشد و آسمان Vice City را در رنگ‌های صورتی و نارنجی نشان می‌دهد.

تصویر یک قایق که از منطقه‌ای شبیه به اورگلیدز در فلوریدا عبور می‌کند در همان ویدیو نیز چیزی شبیه طلوع خورشید را با نور زرد روشن به نمایش می‌گذارد.

با توجه به آن، می‌توانیم نگاهی گذرا به انواع مختلف آب و هوا مانند باران یا رعد و برق نیز داشته باشیم. انتظار شما از اولین تصاویر جی تی ای 6 چیست؟ 

سوالات متداول:

تریلر بعدی بازی GTA 6 چه زمانی منتشر می‌شود؟

در هنگام نگارش این مقاله (23 اردیبهشت 1403)، Rockstar Games هنوز تاریخ انتشار تریلر بعدی GTA 6 را اعلام نکرده است.

5 1 رای
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها