به جنگل تاریکی قدم بگذارید: تصویر جدید انیمه‌ی «برزرک: شمشیرزن سیاه» منتشر شد

به جنگل تاریکی قدم بگذارید: تصویر جدید انیمه‌ی «برزرک: شمشیرزن سیاه» منتشر شد تصویر انیمه berserk-the-black-swordsman

استودیو Eclipse پیش درآمدی جدید از انیمه‌ی «برزرک: شمشیرزن سیاه» Berserk: The Black Swordsman منتشر کرده و به زودی تریلر کامل این انیمه‌ی جدید نیز منتشر خواهد شد.

تصویری که استودیو Eclipse در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته، نگاهی دیگر به سبک و فضای انیمه‌ی آینده‌ی «برزرک: شمشیرزن سیاه» می‌اندازد. این انیمه یک اقتباس ساخته‌شده توسط طرفداران است که با هدف ارائه‌ی نسخه‌ای وفادارتر به منبع اصلی نسبت به انیمه‌ی جنجالی «برزرک» در سال ۲۰۱۶ ساخته می‌شود. انیمه‌ی مورد بحث در سال ۲۰۱۶ با انتقادات گسترده مواجه شد. با اینکه هنوز تاریخ انتشار انیمه‌ی ساخته‌شده توسط طرفداران اعلام نشده است، اما تصویر جدید می‌تواند تا زمان رونمایی کامل، طرفداران را سرگرم نگه دارد.

استودیو Eclipse، سازنده‌ی انیمه‌ی «برزرک: شمشیرزن سیاه»، تصویری جدید منتشر کرده است. این تصویر دوم شخصیت اصلی، گاتس، را در حال حمله به یک جنگل متروکه با درختان خشکیده نشان می‌دهد. گاتس در حالی که شمشیر وفادار خود، دراگون‌اسلیر، را در دست دارد، تصویر به صورت ایستا انیمیشن دوبعدی این انیمه را به نمایش می‌گذارد.

تصویر انیمه برزرک شمشیرزن سیاه شخصیت اصلی در حال یورش با شمشیر

سازندگان همچنین قول می‌دهند که تریلر این مجموعه به زودی منتشر خواهد شد. اولین تیزر اصلی در نوامبر ۲۰۲۳ و اولین تصویر کلیدی در دسامبر ۲۰۲۳ منتشر شد.

همانطور که از نامش پیداست، «برزرک: شمشیرزن سیاه» اولین خط داستانی از مانگای اصلی را اقتباس می‌کند. با این حال، این بخش در انیمه‌ی اصلی برزرک در سال ۱۹۹۷ نادیده گرفته شد و در عوض، از داستان‌های بعدی این مجموعه استفاده شد. در حالی که بخش‌هایی از داستان «شمشیرزن سیاه» در انیمه‌ی برزرک ۲۰۱۶ به کار گرفته شد، اما آن انیمه به طور کلی به دلیل کیفیت فنی و سبک انیمیشن بحث‌برانگیز و بسیار مورد انتقاد قرار گرفت.

استودیو Eclipse قول داده است که این انیمه سریالی اقتباسی وفادارانه‌ای از داستان و سبک هنری مانگا با استفاده از انیمیشن دوبعدی باشد. این تعهد را می‌توان در تصویر کلیدی جدید مشاهده کرد.

برزرک با وجود قدمت، همچنان یکی از بزرگترین فرنچایزهای مانگا و انیمه باقی مانده است. در حالی که انیمه‌ی ۲۰۱۶ شاید جنجالی بود، اما برزرک به طور کلی همچنان یک فرنچایز فوق‌العاده محبوب است. مانگای آن پرفروش باقی مانده و با رشد جهانی طرفداران مانگا و انیمه، به ویژه در غرب، به محبوبیت بیشتری دست یافته است. این مانگا حتی پس از درگذشت خالقش، کنتارو میورا، دوباره منتشر شد. برزرک با داشتن فضاسازی و داستان‌سرایی تاریک و جسورانه، کاملاً با بسیاری از مانگاها و انیمه‌های فانتزی و ایسکای isekai عصر حاضر متفاوت است. با این حال، داستان جذاب آن به آن اجازه داده است تا در طول دهه‌ها محبوب باقی بماند و انبوهی از طرفداران را به خود جلب کند. ساخت انیمه‌ی «برزرک: شمشیرزن سیاه» گواه دیگری بر وفاداری این طرفداران است.

شما طرفدار برزرک هستید؟ اخبار سینما ساویس‌گیم را از دست ندهید. اگر مایل بودید کانال روبیکا، کانال تلگرام و صفحه‌ی اینستاگرام ساویس‌گیم را دنبال کنید. همچنین می‌توانید ویدیوهای گیم پلی بازی‌های مختلف را در کانال یوتیوب ساویس‌گیم تماشا کنید.

 

از دست ندهید:

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله

رضا خلف چعباویمشاهده نوشته ها

Avatar for رضا خلف چعباوی

به نام خدا - سلام، رضا هستم؛ بالای 12 ساله که در این حوزه فعالیت می‌کنم. افتخار نویسندگی و سابقه‌ی مدیریت در سایت‌های بزرگ ایران رو دارم. مخلص همگی 🌹❤🌹 ایمیل کاری: [email protected]

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها