سم ریمی سکوت خود را شکست: آیا مرد عنکبوتی ۴ ساخته می‌شود؟

سم ریمی سکوت خود را شکست: آیا مرد عنکبوتی ۴ ساخته می‌شود؟ توبی مگوایر مرد عنکبوتی لباس پاره

کارگردان سم ریمی به شایعات ساخت «مرد عنکبوتی ۴» با بازی توبی مگوایر پاسخ می‌دهد. پس از شایعات فراوان مبنی بر ساخت «مرد عنکبوتی ۴» با بازی توبی مگوایر و کارگردانی سم ریمی، این کارگردان مارول سکوت خود را می‌شکند و پاسخ می‌دهد.

خبری از مرد عنکبوتی ۴ با بازی توبی مگوایر نیست… فعلاً

طرفدارانی که امیدوار به ساخت فیلم جدیدی از مرد عنکبوتی ۴ با بازی توبی مگوایر بودند، باید کمی ناامید شوند. سم ریمی، کارگردان این مجموعه، اخیراً تمام شایعات در مورد کارگردانی این فیلم با حضور مگوایر را رد کرد. با این حال، همه چیز برای مرد عنکبوتی مگوایر تمام نشده! مفهوم چندجهانی در دنیای سینمایی مارول، دروازه را برای حضور او در فیلم‌های آینده این دنیا، مانند «ددپول و ولورین» یا حتی انتقام‌جویان ۵ و ۶ باز می‌کند.

خلاصه ماجرا:

  • مرد عنکبوتی ۴ متوقف شده: خود ریمی می‌گوید که هیچ صحبتی در مورد ساخت دوباره مرد عنکبوتی ۴ با بازی مگوایر نشده است.
  • مزیت چندجهانی: مفهوم چندجهانی به نسخه‌های مختلف مرد عنکبوتی اجازه می‌دهد تا با هم تعامل داشته باشند. این یعنی مرد عنکبوتی مگوایر ممکن است بتواند به فیلم‌های آینده مارول راه یابد.
  • حطوط احتمالی فرود: فیلم‌های آینده مانند «ددپول و ولورین» یا دنباله‌های انتقام‌جویان را زیر نظر داشته باشید – ممکن است مرد عنکبوتی مگوایر ناگهان ظاهر شود!

در حالی که به نظر می‌رسد ساخت اختصاصی مرد عنکبوتی ۴ با بازی مگوایر فعلاً بعید است، اما آینده مفهوم چندجهانی، در را برای بازگشت او در پروژه‌ای دیگر از دنیای سینمایی مارول باز نگه می‌دارد.

توبی مگوایر لباس مرد عنکبوتی پوزخند

بازگشت احتمالی توبی مگوایر به دنیای سینمایی مارول

در حالی که به نظر می‌رسد ساخت «مرد عنکبوتی ۴» با کارگردانی سم ریمی و بازی توبی مگوایر منتفی شده است، اما چند راه دیگر برای بازگشت این مرد عنکبوتی محبوب به دنیای سینمایی مارول وجود دارد.

ددپول در مهمانی

با وجود کم شدن تعداد اکران‌های مارول در سال ۲۰۲۴، حضور مرد عنکبوتی مگوایر در فیلم «ددپول و ولورین» می‌تواند راهی عالی برای بازگشت او به این دنیا باشد. تصور رویارویی او با شخصیت «ددپول» با بازی رایان رینولدز می‌تواند بسیار سرگرم‌کننده باشد.

علاوه بر این، مرد عنکبوتی مگوایر گزینه‌ی مناسبی برای فیلم‌های «انتقام‌جویان ۵» و «انتقام‌جویان: جنگ‌های مخفی» به نظر می‌رسد.

اونجرز جنگ های مخفی انتقام جویان

از آنجایی که حماسه‌ی چندجهانی مارول همچنان در حال گسترش است، حضور مرد عنکبوتی مگوایر در فیلم‌های «انتقام‌جویان: سلسله‌ی کانگ» یا «انتقام‌جویان: جنگ‌های مخفی» می‌تواند بسیار منطقی باشد. با توجه به اینکه کل چندجهانی در خطر خواهد بود، فیلم‌های بعدی انتقام‌جویان زمان مناسبی برای بازگشت مرد عنکبوتی با بازی مگوایر و همکاری او با دیگر قهرمانان مارول است. از این طریق، او همچنین می‌تواند با شخصیت‌های دیگر مارول از فیلم‌های دهه ۲۰۰۰ میلادی هم‌بازی شود.

اونجرز سلسله کانگ انتقام جویان

با توجه به محبوبیت بالای مرد عنکبوتی با بازی مگوایر، عجیب خواهد بود که سونی و مارول راهی برای بازگرداندن او پیدا نکنند. هرچند ساخت «مرد عنکبوتی ۴» با مگوایر و ریمی منطقی به نظر نمی‌رسد، به خصوص با در نظر گرفتن توسعه‌ی «مرد عنکبوتی ۴» با بازی تام هالند، اما این نباید مانع از حضور دوباره پیتر پارکر با بازی مگوایر در دنیای سینمایی مارول شود. در حالی که فعلاً خبری از «مرد عنکبوتی ۴» نیست، امیدواریم به زودی شاهد بازگشت مگوایر به نقش این شخصیت محبوب باشیم.

توبی مگوایر و اندرو گارفیلد دست در گردن مرد عنکبوتی دور از خانه

مرد عنکبوتی ۴: دنباله‌ای که هرگز ساخته نشد

«مرد عنکبوتی ۴» دنباله‌ی کنسل‌شده‌ی «مرد عنکبوتی ۳» به کارگردانی سم ریمی است. با وجود برنامه‌ریزی برای ساخت فیلمی دیگر با بازی توبی مگوایر در نقش پیتر پارکر، کارگردان در مراحل اولیه‌ی توسعه پروژه تصمیم به کنار گذاشتن آن گرفت. این اتفاق باعث شد سونی بتواند با «مرد عنکبوتی شگفت‌انگیز» با بازی اندرو گارفیلد مسیر ریبوت را پیش بگیرد.

از ایده‌های مطرح‌شده برای این قسمت کنسل‌شده می‌توان به حضور شخصیت‌های کرکس با بازی جان مالکوویچ، فلیشیا هاردی با بازی آن هاتاوی و میستریو با بازی بروس کمبل اشاره کرد. به نظر شما مرد عنکبوتی 4 با بازی توبی مگوایر موفق ظاهر می‌شد؟ اخبار سینما ساویس‌گیم را از دست ندهید. اگر مایل بودید کانال روبیکا، کانال تلگرام و صفحه‌ی اینستاگرام ساویس‌گیم را دنبال کنید. همچنین می‌توانید ویدیوهای گیم پلی بازی‌های مختلف را در کانال یوتیوب ساویس‌گیم تماشا کنید.

بیشتر بخوانید:

5 1 رای
رأی دهی به مقاله

رضا خلف چعباویمشاهده نوشته ها

Avatar for رضا خلف چعباوی

به نام خدا - سلام، رضا هستم؛ بالای 12 ساله که در این حوزه فعالیت می‌کنم. افتخار نویسندگی و سابقه‌ی مدیریت در سایت‌های بزرگ ایران رو دارم. مخلص همگی 🌹❤🌹 ایمیل کاری: [email protected]

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها