حمید فرخ نژاد کیست؟

حمید فرخ نژاد کیست؟ حمید فرخ نژاد خانه سبز

حمید فرخ نژاد بازیگر سرشناس و مطرح سینما و تلویزیون ایران پس از خارج شدن از کشور تبدیل به پسر شجاع شده است و خیلی‌ها فکر می‌کنند چه‌گوارای جدیدی متولد شده! اما افسوس که مردم ساده و ناآگاه کشورمان حافظه تاریخی خوبی ندارند.

در همین راستا بد نیست نگاهی به صحبت‌های گذشته این بازیگر دلسوز و حامی مردم بیاندازیم. جایی که همه مردم ایران را فدای خم ابروی پسرش می‌کند.

جالب است که این بازیگر مردمی خیلی با حرارت‌ ادعاهایی را مطرح کرده است، در حالی که سابقه همکاری گسترده‌ای با نهادهای امنیتی و تولید کارهای سفارشی را در کارنامه دارد! حمید فرخ نژاد ۲ بار نقش مأمور امنیتی را بازی کرده و در سریال جدید سقوط نیز همین نقش را ایفا کرده و پول هنگفتی بابت آن دریافت کرده است. این رفتار شاخصه یک مزدور تمام عیار است، فردی که در قبال دریافت دستمزد حاضر است با هر طرفی همسو شود.

شوربختانه افراد سطحی‌نگر و ساده خیلی راحت بازیچه دست این و آن می‌شوند. برای همین است که فردی چون فرخ نژاد که چندی پیش همه مردم را فدای خم ابروی پسرش می‌کند و می‌گوید همه جمعیت ایران نباشد اگر خم به صورت پسرم بیاید اکنون به یک قهرمان انقلابی تبدیل شده است! اگر بگوییم این سطحی‌نگری یکی از عوامل وضع موجود است، سخنی به گزاف نگفته‌ایم.

نظر شما در این خصوص چیست؟ چطور می‌شود فردی که به همه مردم توهین می‌کند و در آثار خود نقش‌های سفارشی و امنیتی را بازی می‌کند یک شبه قهرمان ملی می‌شود؟ اگر مایل بودید کانال تلگرام و صفحه‌ی اینستاگرام ساویس‌گیم را دنبال کنید. همچنین می‌توانید ویدئوهای گیم پلی بازی‌های مختلف را در کانال یوتیوب ساویس‌گیم تماشا کنید.

 

2.6 5 رای ها
رأی دهی به مقاله

رضا خلف چعباویمشاهده نوشته ها

Avatar for رضا خلف چعباوی

به نام خدا - سلام، رضا هستم؛ بالای 12 ساله که در این حوزه فعالیت می‌کنم. افتخار نویسندگی و سابقه‌ی مدیریت در سایت‌های بزرگ ایران رو دارم. مخلص همگی 🌹❤🌹 ایمیل کاری: [email protected]

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها