زک اسنایدر به طور ضمنی تاریخ پخش Justice League را تأیید کرد!

Justice League

به گزارش ساویس‌گیم، دوستان، Justice League زک اسنایدر ممکن است در ماه مارس به HBO Max بیاید! این کارگردان در جریان تبادل نظر با یک طرفدار در حساب Vero خود، مواردی را فاش کرد. هنگامی که طرفداری به نام تیاگو کسلی، در مورد  Justice League صحبت‌هایی انجام داد و به اسنایدر گفت که: “باید همه‌ی نسخه‌ها را نابود کنی، لطفاً”، اسنایدر در پاسخ گفت: “من احساسات شما را درک می‌کنم و البته احترام می‌گذارم. و امیدوارم که بتوانم خاطرات نسخه‌ی موجود را با آنچه در ماه مارس می‌بینید پاک کنم. “

خب! حالا شما از این خبر مطلع هستید. در واقع، این تاریخ منطقی است چرا که 25 مارس 2021، پنج سالگی Batman v Superman: Dawn of Justice است. بسیاری از فیلم‌های اسنایدر نیز در ماه مارس منتشر شدند. از جمله Dawn of the Dead (10 مارس 2004)، 300 (9 مارس 2007)، Watchmen (6 مارس 2009) و Sucker Punch (25 مارس 2011).

 برای پایان بندی، ویرایش و جلوه‌های تصویری، کارگردانی و همچنین عکاسی اضافی، طبق گزارشات Justice League Zack Snyder حدود 70 میلیون دلار هزینه در بر داشته است. همچنین انتظار می‌رود دست‌اندرکاران اصلی پس از تولید به همراه اعضای بازیگران برگردند تا گفتگوی بیشتری را برای این قسمت ضبط کنند.

خب دوستان نظرتان چیست؟ برای تماشای Justice League مشتاق هستید؟ لطفاً با ما در بخش نظرات به اشتراک بگذارید.

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله

رضا خلف چعباویمشاهده نوشته ها

Avatar for رضا خلف چعباوی

به نام خدا - سلام، رضام. ایمیل کاری: khc.reza@gmail.com

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها